Czy wiecie co dzieje się w Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach po zamknięciu drzwi? Jakie z
Muzealni detektywi  odkryją  tajemnice papieskiego domu

Czy wiecie co dzieje się w Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach po zamknięciu drzwi? Jakie zagadki skrywają muzealne zakamarki? Jest okazja, aby się dowiedzieć…

W piątek 29 czerwca o godzinie 19:00, zapraszamy wszystkich młodych detektywów, którzy chcieliby przenieść się w czasie się do lat międzywojnia i rozszyfrować zagadki ukryte w kamienicy przy Kościelnej 7 – informuje nas Magdalena Maślona z papieskiego muzeum.

Detektywistyczna gra muzealna organizowana jest w ramach czerwcowego Święta Małopolski. Na spotkanie z historią placówka zaprasza całe rodziny, w maksymalnie pięcioosobowych zespołach. Tuż po zamknięciu muzeum, będą śledzić tropy i rozwiązywać zagadki, które doprowadzą do zaskakującego rozwiązania. Każda drużyna otrzyma detektywistyczny „pakiet startowy”, który wspomoże rozwikłanie niejednej łamigłówki.  Partnerem wydarzenia jest Sherlock Wadowice.

Wstęp wolny. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 33 823 35 55.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 wowo niewadowiczanin 2018-06-20 22:15
Ciekawe odkrycia,w muzeum ale przy ul papieskiej (czytaj)kościel nej teź cuda ,nareszcie piękna ulica ,zasługująca na szacunek,bez szpecących aut,wraków,któr e stały tam od rana do wieczora za to kwiaty,ławeczki ,gwarno,miło tak czymać jesteśmy pod wraźeniem
Cytować
0 #2 Odpowiem wazelinie 2018-06-23 23:01
Cytuję wowo niewadowiczanin:
Ciekawe odkrycia,w muzeum ale przy ul papieskiej (czytaj)kościelnej teź cuda ,nareszcie piękna ulica ,zasługująca na szacunek,bez szpecących aut,wraków,które stały tam od rana do wieczora za to kwiaty,ławeczki ,gwarno,miło tak czymać jesteśmy pod wraźeniem

Może najpierw "łyknij" trochę gramatyki aby tak trzymać? A jakie tajemnice przeszłości może kryć podróbka przedwojennej kamienicy? Replika najgorsza z replik naszpikowana elektroniką. Bo w okresie międzywojennym była to żydowska kamienica czynszowa gdzie obok Wojtyłów mieszkania wynajmowała też m.in. rodzina Zadorów, której głowa była jednym z najlepszych introligatorów nie tylko w okolicy. Ot i cała tajemnica, z której dzięki przebudowie nie zostało już nic.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.