Tekla Klebetnica i The ThreeX dadzą koncert w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia w Wadowicach.
Folk z humorem. Dobry koncert dla fanów ciekawych brzmień

Tekla Klebetnica i The ThreeX dadzą koncert w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia w Wadowicach. To gratka dla fanów folkowego brzmienia z nutą humoru.

W czwartek (21.06) o godzinie 19:00 w sali koncertowej Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia w Wadowicach (ulica Legionów 20) odbędzie się koncert Tekla Klebetnica & The ThreeX. Będzie to spora gratka dla miłośników folku i... humoru.

Tekla Klebetnica (skrzypce/wokal., akordeon, cymbały i kontrabas) łączy tradycyjny folklor z elementami muzyki cygańskiej, klasycznej i jazzu. The ThreeX (dwoje skrzypiec i fortepian) dodaje to tego elementy ze świata rozrywki i kabaretu. Takie połączenie - w oparciu o kunszt wykonawczy i profesjonalizm muzyków - zrodziło wyjątkowe show, pełne energii i bogactw muzycznych stylów.

Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w sekretariacie szkoły.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.