Święto najmłodszych zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Urząd Miejski w Wadowicach i Wadowick
Na wadowickim rynku na Dzień Dziecka sporo atrakcji

Święto najmłodszych zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Urząd Miejski w Wadowicach i Wadowickie Centrum Kultury, wraz z licznymi parterami, przygotowali moc atrakcji dla dzieci na wadowickim rynku

W piątek (1.06) Dzień Dziecka. Z tej okazji Urząd Miejski w Wadowicach i Wadowickie Centrum Kultury, wraz z licznymi parterami, przygotowali moc atrakcji dla dzieci na wadowickim rynku. Impreza rozpoczeła się o godzinie 10:00 i potrwa do 18:00.

Podczas tego wyjątkowego dnia zabaw i konkurencje dla najmłodszych poprowadzi Sebastian Chmiel -  finalista X Factor. Elementy tańca wprowadzi Mikołaj Strzyż – finalista 8 edycji You Can Dance (hip hop) oraz Elżbieta Twardzik, instruktorka zumby. Plac Jana Pawła II zaczaruje iluzjonista Adrian Mitoraj, wykonując sztuczki dla małych i dużych. Swoje talenty zaprezentują młodzi aktorzy Teatru na Dłoni, przedstawiając fragmenty musicalu „Zwycięzcy”. Nie zabraknie również szczudlarzy i dużych baniek mydlanych, fotobudki, konkursów, zawodów, balonowych pokazów z Szymonem Kurdzielem, dużych dmuchańców z harcerzami Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP, czytania, warsztatów i zabaw z Wadowicką Biblioteką Publiczną, malowania twarzy. Moc wrażeń dopełnią atrakcje przygotowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach, a o strefę i zabawy dla maluszków zadba Animatu.

Co ważne, w trakcie imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy na rehabilitację i leczenie naszych małych mieszkańców Wadowic, Wiktorii Jarmuziewicz i Adasia Studnickiego. Na rynku będą się znajdować dwie skarbonki z Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą", która opiekuje się maluchami, do których będzie można wrzucić wolne datki. Zbierana kwota zostanie podzielona po równo między dwójkę szkrabów.

W przypadku brzydkiej pogody, atrakcje w miarę możliwości zostaną przeniesione do sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury oraz Wadowickiej Biblioteki Publicznej.


AKTUALIZACJA (PIĄTEK, 1 CZERWCA 2018 10:00)

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 MO. 2018-06-01 12:12
Brawa dla wadowickiej Policji w Dniu Dziecka tak opanowali ruch nie tworza sie korki super organizacja chwala ze Wadowice maja taka Policje. :D
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.