Tegoroczne Dni Andrychowa odbędą się 7 i 8 lipca. Wystąpi na nich zespół Weekend a także lokalne a
Zespół Weekend wystapi na tegorocznych Dniach Andrychowa

Tegoroczne Dni Andrychowa odbędą się 7 i 8 lipca. Wystąpi na nich zespół Weekend a także lokalne andrychowskie zespoły. Nie zabraknie też innych atrakcji.

Jeszcze w marcu podczas sesji Rady Miejskiej zapowiadano, że w tym roku z powodu braku funduszy Dni Andrychowa, czyli popularny Festiwal Plackorzy, nie odbędą się.

Stało się jednak na szczęście inaczej i Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaplanowało święto miasta nad Wieprzówką na 7 i 8 lipca. Na razie nie podano zbyt wiele informacji, wiadomo jedynie, że główną gwiazdą Dni Andrychowa będzie zespół Weekend, znany głównie z megahitu "Ona tańczy dla mnie".

Oprócz tego na scenie podczas dwudniowej imprezy zaprezentują się lokalne andrychowskie zespoły. Nie zabraknie też innych atrakcji. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.