W weekend do Wadowic zjedzie się blisko stu gitarzystów z całej Polski na II Ogólnopolski Konkurs Git
Blisko setka gitarzystów z całej Polski przyjedzie do Wadowic

W weekend do Wadowic zjedzie się blisko stu gitarzystów z całej Polski na II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy. Organizatorzy zapraszają na przesłuchania i koncerty. Wstęp wolny!

Spora gratka dla miłośników tego instrumentu. W weekend  w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach odbędzie się II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy. Weźmie w nim udział aż 92 gitarzystów z całej Polski!

W skład jury wchodzą wybitni pedagodzy: prof. Andrzej Mokry (Martin-Luther-Universität w Halle-Wittenberg /Niemcy/), prof. Marek Zieliński (OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu), prof. Janusz Sochacki (Akademia Muzyczna w Krakowie) oraz dr Paweł Kwaśny (POSM Radom).

Organizatorem oraz dyrektorem konkursu jest Jan Kamiński, dyrektor wadowickiej szkoły muzycznej.

Przesłuchania konkursowe odbywać się będą od piątku (13.04) do niedzieli (15.04). W piątek (13.04) i sobotę (14.04) o godzinie 19.00 organizatorzy zapraszają na koncerty zawodowych muzyków.

Wstęp na przesłuchania oraz koncerty wolny!

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.