Prawdziwa gratka dla miłośników wrażeń. Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na kolejną Noc Teatrów
Noc Teatrów. Widzowie zobaczą aż trzy spektakle

Prawdziwa gratka dla miłośników wrażeń. Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na kolejną Noc Teatrów, podczas której będzie można zobaczyć  trzy spektakle, każdy w innej konwencji i odmiennej stylistyce: klasycznej, muzycznej i kabaretowej.

7 kwietnia Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na kolejną Noc Teatrów. Wieczór rozpocznie się spektaklem Teatru Sokół - "#allONE". Spektakl jest opowieścią o młodym człowieku, który - jak obecnie wielu jego rówieśników - postanawia rozpocząć karierę blogera. Jego motywy nie są do końca jasne, jednak chęć zdobycia uznania w oczach innych osób przysłania ten fakt. Splendor, fejm i sława coraz częściej okazują się być jedynym sposobem na "odnalezienie siebie"... Poprzez opowiedzianą historię "Sokoły" w sposób zabawny, czasem wzruszający i niezwykle krytyczny, starają się zrozumieć co tak naprawdę pozwala młodemu człowiekowi poznawać siebie.

Niewątpliwą gratką dla wielbicieli przedstawień humorystycznych i kabaretowych będzie spotkanie z Sekcją Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Grupa przeniesie widzów do świata, w którym dowcip łączy się z chłopięcą nostalgią oraz bezpretensjonalną i absurdalną poezją. Całość koncertu - piosenki i narracja - stworzą zwariowane, liryczno - nostalgiczne show, z dużą dawką czarnego humoru oraz dystansu do świata i samych siebie. Twórcy spektaklu są Laureatami licznych festiwali i przeglądów w tym Krakowskiego Przeglądu Kabaretów PAKA.

Na deser widzowie obejrzą  monodram Marcina Zarzecznego - "Zwierzenia bezrobotnego aktora". Spektakl będzie opowieścią o determinacji w dążeniu do realizacji marzeń. Przedstawienie kładzie nacisk na budowanie atmosfery i intymnej relacji pomiędzy bohaterem i widownią. Marcin Zarzeczny w formie autorskiego monologu, w sposób lekki i żartobliwy opisuje swoje doświadczenia związane z poszukiwaniem pracy. "Zwierzenia bezrobotnego aktora" to monodram, który w ciągu 5 lat został wystawiony ponad sto razy w kilkudziesięciu miastach Polski, Indii, na Islandii, w Iranie i w Niemczech.

Program Nocy Teatrów (sobota 7 kwietnia):
20:00 - Teatr Sokół "#allONE", sala kameralna
PRZERWA
21:15 - Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn "Dziewczyny jesteście super!", sala teatralna
PRZERWA
23:00 - Marcin Zarzeczny "Zwierzenia bezrobotnego aktora", sala kameralna

Bilety do nabycia w sekretariacie Wadowickiego Centrum Kultury, kasie Kina Centrum i poprzez stronę internetową WCK w cenach 30 zł - ulgowy, 35 zł - normalny, 40 zł - w dniu wydarzenia. Cena biletu obejmuje wejście na trzy spektakle!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.