Po raz kolejny w Wadowicach wystąpi znany i lubiany kabaret Ani Mru-Mru. Marcin Wójcik, Michał Wójcik
Kabaret Ani Mru-Mru wystąpi w Wadowicach

Po raz kolejny w Wadowicach wystąpi znany i lubiany kabaret Ani Mru-Mru. Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek zaprezentują program "Ostatnie takie trio".

Dobra wiadomość dla ich miłośników. 19 maja o godzinie 18:00 w Wadowickim Centrum Kultury po raz kolejny wystąpi znany i lubiany kabaret Ani Mru-Mru. Zaprezentują program "Ostatnie takie trio", w którym mierzą się z odwiecznym pytaniem... Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku. Wisienką na tym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy. Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy.

Przypomnijmy, że Ani Mru-Mru to polski kabaret z Lublina, powstał we wrześniu 1999 roku. Od 2001 do dziś tworzą go Marcin Wójcik (założyciel i pomysłodawca), Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Zdobyli sporo nagród i wyróżnień, m.in. na III Festiwalu Kabaretów Studenckich "Wyjść z cienia", PaKA 2001/2002/2003, VII Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka 2001, TeleKamera 2007/2011 czy TOPtrendy 2008.

Chyba jednym z ich najbardziej znanych skeczy jest "Chińska restauracja":

 

Bilety na wadowicki występ w cenie 50 złotych wkrótce do kupienia w WCK. Wkrótce będzie można również wygrać dwie wejściówki w konkursie WadowiceOnline.pl.

To już ich kolejny występ w naszym mieście, przeczytajcie wywiady, jakie udzielili naszemu portalowi z tych okazji:

Zobacz: Wywiad z kabaretem Ani Mru-Mru
Zobacz: Wywiad z kabaretem Ani Mru-Mru z 9 października 2010

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Ani Be ani Me 2018-02-14 12:34
Wadowickiemu Kaberetowi zaden Kabaret nie dorowna!!!
Cytować
+4 #2 Ano 2018-02-14 12:44
Cytuję Ani Be ani Me:
Wadowickiemu Kaberetowi zaden Kabaret nie dorowna!!!


Nooo: płaszczczki, łasice, kocicha- to jest dopiero kabaret, Ani Mru-Mru wymięka ;)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.