Młodzież Wszechpolska z Wadowic rozdawała mieszkańcom Wadowic plakat kampanii "Kocham Polskę" nawią
Zamiast walentynek, miłość do ojczyzny

Młodzież Wszechpolska z Wadowic rozdawała mieszkańcom Wadowic plakat kampanii "Kocham Polskę" nawiązujący w tym roku do 100-lecia odzyskania niepodległości. Według nich odkłamują w ten sposób Walentynki, pokazując miłość do ojczyzny.

Jak zapowiadali, tak zrobili. W niedzielę (11.02) o godzinie 14:00 jak co roku, działacze Młodzieży Wszechpolskiej Wadowice rozdawali na ulicach mieszkańcom Wadowic plakaty kampanii "Kocham Polskę", które w tym roku nawiązują do 100-lecia odzyskania niepodległości przez nasz kraj. To właśnie w 1918 roku, po 123 latach zaborów i niewoli, Polska wróciła na mapy Europy i świata.

W ciągu godziny rozdaliśmy setki plakatów, a mieszkańcy z zaciekawieniem zadawali pytania oraz szczerze dziękowali za miły gest – mówi nam Michał Frączek, prezes Młodzieży Wszechpolskiej Wadowice.

Tegorocznym projektem plakatu Wszechpolacy chcieli przypomnieć, szczególnie młodym Polakom, o postaciach, które według nich na wszystkich możliwych płaszczyznach prowadziły naród do upragnionej wolności: Roman Dmowski - dyplomata i twórca nowoczesnej idei narodowej, Ignacy Jan Paderewski - orędownik sprawy polskiej na zachodzie czy Józef Piłsudski - dowódca Legionów.

Kampania odbywa się co roku w okolicach święta św. Walentego, odkłamując konsumpcjonizm dnia zakochanych i pokazując, że miłość do ojczyzny, czyli patriotyzm, w tym dniu również powinien być widoczny – dodaje Michał Frączek.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-6 #1 Janusz 2018-02-13 10:25
O ja pie...
Cytować
+21 #2 aaa 2018-02-13 11:20
Cytuję Janusz:
O ja pie...

powiedział janusz :lol:
Cytować
-8 #3 olo 2018-02-13 17:06
Faszyści w akcji!!!
Cytować
-6 #4 Stif 2018-02-13 17:16
Młodzież nie wie co robi, dostali na browara i nie wiedzą kogo mają na plakatach - do szkoły i poprosić historyków o rzetelne wytłumaczenie naszej historii.
Cytować
+1 #5 szkiełko i oko 2018-02-13 17:21
Czołem Młodzieży ! BRAWO !
Cytować
-3 #6 DmowskiPaderewski 2018-02-13 17:36
Fantastyczna akcja! Dumne pokolenie polskich patriotów!
Cytować
+8 #7 Histeryk 2018-02-13 18:19
Cytuję Stif:
Młodzież nie wie co robi, dostali na browara i nie wiedzą kogo mają na plakatach - do szkoły i poprosić historyków o rzetelne wytłumaczenie naszej historii.

"Tak i racja Polska byla napadnieta a ci panowie w Londynie w Burdelu popjali i sie bawili !"
DO MLODZIEZY !
Wysrajcie sie na "patrityzm" _ (taki nie istnieje!) uzyjcie Swieta Valentego !!!
Cytować
-11 #8 wkurviony 2018-02-13 19:07
te wasze nędzne pociski w ich strone!!! oni przynajmniej coś robią, wychodzą do ludzi, cholera jasna

a wy? siedzicie w domuy i narzekaćie jakie to państwo PIS jest straszne!!! też jestem przeciwko pisowi nacjonalizmowi i faszyzmowi... ale my nie umiemy sie zorganizowac robimy szopki jak np. ta akcja z uchodźcami w wadowicach... ich było wyraziste, krzyczeli pokazali co sądzą. aa wyy? nędzna opozycjo???? przebrali się za żółwi ninja i paradowali jak idioci w ciemnosci. temu w Polsce szerzy się nacjonalizm bo nie umiecie nic zrobić porządnie, bando idiotów! ocieplają sobie wizerunek bo nie mają jakiejkolwiek opozycji a jak już ją dostaną to was jadą argumentami jak nie powiem co. żenada
Cytować
-6 #9 bagi 2018-02-13 19:17
Wiedzą co robią?
Cytować
+18 #10 USA 2018-02-13 19:24
Cytuję wkurviony:
te wasze nędzne pociski w ich strone!!! oni przynajmniej coś robią, wychodzą do ludzi, cholera jasna

a wy? siedzicie w domuy i narzekaćie jakie to państwo PIS jest straszne!!! też jestem przeciwko pisowi nacjonalizmowi i faszyzmowi... ale my nie umiemy sie zorganizowac robimy szopki jak np. ta akcja z uchodźcami w wadowicach... ich było wyraziste, krzyczeli pokazali co sądzą. aa wyy? nędzna opozycjo???? przebrali się za żółwi ninja i paradowali jak idioci w ciemnosci. temu w Polsce szerzy się nacjonalizm bo nie umiecie nic zrobić porządnie, bando idiotów! ocieplają sobie wizerunek bo nie mają jakiejkolwiek opozycji a jak już ją dostaną to was jadą argumentami jak nie powiem co. żenada

"SKURWILISCIE MARKSIZM, LENINIZM,KOMUNI ZM, SOCJALIZM,temu w Polsce szerzy się nacjonalizm bo nie umiecie nic zrobić porządnie,- OKRADAC I SPRZEDAWAC POLSKE w ktorej juz nie ma czego bronic!
Pozdrawiam uchodzca.
Cytować
-8 #11 realista 2018-02-13 19:34
I niech się szerzy, obecny patriotyzm to ja wyrzucam do kosza. Nacjonaliści już przed wojną zaczęli mówić to co mówią i teraz. Ich się nie da kupić, za to ich szanuję.
Cytować
+16 #12 Historyk 2018-02-13 20:19
RYDZ SMIGLY PRZED WOJNA POWIEDZIAL "GUZIKA NIE ODDAMY" w 6-tym dniu wojny przez Rumunie, Francje SPIERDOLILI DO LONDYNU I CALE MUNDURY "POLSKE" ODDALI i prosze nie "pierdolcie"
Rydza Smiglego nawet PILSUDZKI nie lubil!
Pozdrawiam.
Cytować
-13 #13 Józef 2018-02-13 20:21
Wspaniale widzieć tych młodych patriotów którzy nie wyrzekają sie swojej ojczyzny w przeciwieństwie do tych wszystkich demoliberalych gejów i wyzwolonych wegetarianek dla których zabicie zwierzęcia jest nie do pomyślenia a zamordowanie dziecka juz czyms normalnym. Tak trzymać!
Cytować
-7 #14 NormalnyPolak 2018-02-13 20:41
gdyby każdy przeczytał chociaż troche na temat nacjonalizmu polskiego, a nie czerpał informacne z tvnu to skończył by się ten lewacki hejt porównujący wszechpolakow do nazistów. Piekna sprawa Młodzież! Oby więcej takich akcji
Cytować
+3 #15 gość 2018-02-13 22:16
Na początku lat trzydziestych utworzony przez niego OWP stał się organizacją masową (w 1932 r. liczyła około 120 tys. członków), stosującą radykalne metody walki politycznej i prowadzącą działalność bojówkarską, w głównej mierze antysemicką. W 1933 r. decyzją władz państwowych OWP został rozwiązany w całym kraju.

Lepiej trzymać się od takich pomysłów z daleka...
Cytować
-1 #16 NormalnyPolak 2018-02-14 06:03
Działalność bojówkarską prowadzili również komuniści oraz piłsudczycy na taką a nawet i większą skalę. Zostało zdelegalizowane ? A jak inaczej usunąć głównego wroga politycznego który ma ogromne poparcir wśród ludzi? Co do Żydów.. wszystkie akcje były skupione na bojkotowaniu oraz utrudnianiu żydowskiej dominacji w odradzającej się RP.
Cytować
-1 #17 janusz 2018-02-14 10:50
Cytuję NormalnyPolak:
Działalność bojówkarską prowadzili również komuniści oraz piłsudczycy na taką a nawet i większą skalę. Zostało zdelegalizowane? A jak inaczej usunąć głównego wroga politycznego który ma ogromne poparcir wśród ludzi? Co do Żydów.. wszystkie akcje były skupione na bojkotowaniu oraz utrudnianiu żydowskiej dominacji w odradzającej się RP.


przestań bełkotać lepiej powiedz kto zamordował Narutowicza?
Cytować
-2 #18 NormalnyPolak 2018-02-14 12:17
Cytuję janusz:


przestań bełkotać lepiej powiedz kto zamordował Narutowicza?


Eligiusz Niewiadomski, człowiek obłąkany, który z Narodową Demokracją miał tyle wspólnego co Piłsudzki z Bitwą Warszawską. Analogiczne pytanie kto zabił gen. Tadeusza Rozwadowskiego? Z resztą oskarżanie narodowców o wszelkke zło charakteryzuje przeciętnego czytelnika wypocin michnika.
Cytować
-1 #19 janusz 2018-02-14 15:09
Cytuję NormalnyPolak:



widzisz, gdyby stanęli z sierpami i młotami też bym ich tępił natomiast ty bronisz faszystów
Cytować
0 #20 NormalnyPolak 2018-02-14 16:56
Dlatego na poczatku napisałem o tym hejcie na narodowców polskich w żaden racjonalny sposób nie uzasadnionym. Narodowcy Polscy ginęli z rąk nazistów, potem komunistów, byli przesladowani za czasów sanacji, a dziś tworzona nagonka poniża i kasuje ich z historii. Dlatego jeśli ktoś jest poza indoktrynacją tvnów, mikchnika i innych polskojęzycznyc h ścieków przekazu to wie że że tradycje narodowe są bardzo pozytywne i prawdziwe. My mieliśmy Narodową Demokrację i porownania do totalitarnego faszyzmu czy nazizmu jest niewiedzą i zakłamaniem.
Cytować
+3 #21 aaa 2018-02-14 17:39
janusz - idź do grażyny
Cytować
+1 #22 janusz 2018-02-14 22:21
Cytuję NormalnyPolak:
Dlatego na poczatku napisałem o tym hejcie na narodowców polskich w żaden racjonalny sposób nie uzasadnionym. Narodowcy Polscy ginęli z rąk nazistów, potem komunistów, byli przesladowani za czasów sanacji, a dziś tworzona nagonka poniża i kasuje ich z historii. Dlatego jeśli ktoś jest poza indoktrynacją tvnów, mikchnika i innych polskojęzycznych ścieków przekazu to wie że że tradycje narodowe są bardzo pozytywne i prawdziwe. My mieliśmy Narodową Demokrację i porownania do totalitarnego faszyzmu czy nazizmu jest niewiedzą i zakłamaniem.


znowu bełkoczesz, nie zapomnij pogłaskać Międlara po główce jaki on biedny i uciśniony
Cytować
+2 #23 NormalnyPolak 2018-02-15 08:07
Janusz dorośnij. Bo Ci mama internet odłączy
Cytować
0 #24 janusz 2018-02-15 17:39
Cytuję NormalnyPolak:
Janusz dorośnij. Bo Ci mama internet odłączy


to ty dorośnij - mamy XXI wiek i najwyższa pora skończyć z demonami przeszłości
Cytować
0 #25 dron 2018-02-16 11:42
Co hejt to orginał,tylko ,że jeden to norma a inny to psychol.Porówny wanie tych młodych zdolnych odważnych ludzi do nawiedzonych faszystów to ogromne nadużycie i powinno być ścigane z urzędu w związku z nowelizacją ustawy o IPN.
Cytować
0 #26 prymitywy z nizin 2018-02-24 08:18
Niedouczeni, prymitywni,cham scy, przecież to nie są dzieci wykształconych rodziców tylko prostacy, którzy na fali oszołomstwa stali się widoczni.
Cytować