WCK oraz jego wolontariat  zapraszają na kolejny Kameralny Wieczorek Filmowy: Domowe Kino! Już 25 lute
Kolejny Kameralny Wieczorek Filmowy

WCK oraz jego wolontariat  zapraszają na kolejny Kameralny Wieczorek Filmowy: Domowe Kino! Już 25 lutego o godzinie 16:30 odrobina relaksu dla każdego, a przy tym także pyszne przekąski i dwie, doskonałe komedie: „Wieczni chłopcy” oraz „Barany. Islandzka opowieść”.

Na czas wydarzenia sala kameralna Wadowickiego Centrum Kultury po raz kolejny zamieni się w ciepły salon z zimowego wieczoru: sofy, leżaczki, ciepłe koce, poduszki oraz bufet pełen smakołyków. Ciasta i  ciasteczka to zarówno wypieki samych wolontariuszy, jak również uczestników wydarzenia, którzy poprzednim razem chętnie uzupełniali bufet także swoimi kulinarnymi specjałami. A do tego jeszcze kawa, herbata i pyszne kakao przyrządzane wedle tajnej receptury wolontariuszy. Zainteresowanie tym filmowym spotkaniem rośnie i cieszy się ciepłymi opiniami uczestników, którzy wychodząc po skończonym seansie często pytają: „kiedy znowu?”.

Pierwszym filmem tego wieczoru będzie francuska komedia  “Wieczni chłopcy”. W niej, głównego bohatera – Thomasa – od pomysłu wzięcia ślubu odwodzi nie kto inny, jak jego przyszły teść, który przekonuje, że jedynym sensem życia jest zabawa i brak zobowiązań. Dokąd zaprowadzi to obu mężczyzn?

Z kolei drugim filmem będzie obsypana nagrodami, nieoczywista komedia  „Barany. Islandzka opowieść”. Obraz przedstawia dwójkę braci, którzy po trwającym czterdzieści lat konflikcie będą musieli w końcu odnaleźć wspólny język, ażeby uchronić swój dotychczasowy styl życia, oraz to, co obaj kochają najbardziej… czyli owce!

Wolontariusze serdecznie zapraszają do współtworzenia tego spotkania.W jaki sposób? To bardzo proste!

Wystarczy przynieść ze sobą jakieś smakołyki: ciasteczka, a może własnej roboty ciasta, babeczki… Wszystkie one trafią na wspólny stół, z którego każdy może korzystać do woli przez całe wydarzenie! – mówią wolontariusze WCK.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Bilety w cenie 12 złotych do kupienia w sekretariacie WCK lub kasie Kina Centrum.


(AG)
(zdjęcie: Anna Wilk)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.