Szczątkowe ślady i mylące tropy. Tajemnice śledztw, które doprowadziły do zatrzymania nieuchwytnych
W bibliotece na tropie dawnych zbrodni

Szczątkowe ślady i mylące tropy. Tajemnice śledztw, które doprowadziły do zatrzymania nieuchwytnych przez lata morderców. Te i inne kulisy pracy „Archiwum X” -  elitarnej jednostki śledczej z Krakowa, zostaną wkrótce ujawnione w murach Wadowickiej Biblioteki Publicznej.

W piątek (26.01) o godzinie 17:00 w Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbędzie się niezwykłe spotkanie z Piotrem Litką – dziennikarzem, reporterem, reżyserem filmów dokumentalnych i współautorem głośnej książki „Polskie Archiwum X”.

Książka opisuje od podszewki pracę słynnej krakowskiej jednostki śledczej, która rozwiązuje umorzone sprawy kryminalne. Dzięki relacjom dwóch doświadczonych policjantów poznajemy konkretne przypadki, o których niejednokrotnie głośno było w mediach. Opisane sprawy często porażają okrucieństwem sprawców, którzy nie tylko dokonali okrutnych zbrodni, ale także przez wiele lat konsekwentnie zacierali ślady, kierując podejrzenia na inne osoby.  

Policjanci z „Archiwum X”  udowadniają jednak, że zbrodnia doskonała nie istnieje. Dzięki nowoczesnym metodom śledczym, wytrwałości i zaangażowaniu członkowie jednostki odnoszą spektakularne sukcesy, obalając mity i stereotypy na temat policji . W książce po raz pierwszy zdradzają sekrety swojej pracy, wciągając czytelnika w niebezpieczną grę, której stawką jest prawda. Ta książka to relacja z pierwszej ręki!

Jeśli chcecie poznać bliżej najbardziej nieuchwytnych morderców w kraju, lepszej okazji nie będzie!

Wstęp wolny!
AKTUALIZACJA (ŚRODA, 24 STYCZNIA 2018 19:10)

(JP)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 Najmrocki 2018-01-19 13:29
Ta zbrodnia doskonala nieistnieje ale from Gronkowiec Walc dalej smieje sie prawu w twarz.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.