Uczniowie szkoły muzycznej Yamaha oraz zespoły wokalne Wadowickiego Centrum Kultury zapraszają na konc
Szkoła Muzyczna Yamaha zaprasza na koncert. Świętują dziesięciolecie

Uczniowie szkoły muzycznej Yamaha oraz zespoły wokalne Wadowickiego Centrum Kultury zapraszają na koncert kolędowy. Wystąpią także nauczyciele. Tym koncertem Yamaha rozpoczyna świętowanie jubileuszu 10 lecia działania w Wadowicach.

W poniedziałek (15.01) o godzinie 18:00 w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury odbędzie się wspólny koncert kolędowo-noworoczny młodych artystów doskonalących swój talent muzyczny i wokalny w WCK pod kierunkiem Sylwii Buchalskiej oraz uczniów z wadowickiej Szkoły Muzycznej Yamaha, którą prowadzą bracia Krzysztof i Wojciech Odrobina.

Wspólnie z młodymi wokalistami wystąpi na scenie WCK także zespół wokalny Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Studentki WUTW mają już za sobą kilka występów w Wadowicach, także wspólnie z najmłodszymi wokalistami z WCK.

Koncert będzie wyjątkowy, gdyż wspólnie z uczniami zagrają także nauczyciele, którzy nie tylko będą akompaniować swoich uczniom ale także z nimi zaśpiewają nowe i tradycyjne kolędy.

Koncertem tym wadowicka szkoła Yamaha rozpoczyna świętowanie swojego jubileuszu, gdyż swoje pierwsze zajęcia dla młodzieży rozpoczęła dokładnie 10 lat temu.

(MM)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.