W wadowickiej szkole muzycznej odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej tej
Charytatywny koncert dla pogorzelców w szkole muzycznej. Zabrzmi muzyka filmowa

W wadowickiej szkole muzycznej odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej tej szkoły pod dyrekcją Piotra Kiełbińskiego. Zebrane datki zostaną przekazane dla uczennicy Wiktorii i jej rodziny, którzy w pożarze stracili dach nad głową.

W piątek (24.11) o godzinie 19:00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach odbędzie koncert charytatywny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej PSM pod dyrekcją Piotra Kiełbińskiego. W programie koncertu zaplanowano  dużo muzyki filmowej, m.in.: z Gladiatora, Forrest Gumpa, Jak wytresować smoka, Gwiezdnych Wojen Przebudzenie Mocy i innych, więc będzie to spora gratka dla miłośników dziesiątej muzy.

Koncert jest wsparciem dla uczennicy tej szkoły, Wiktorii i jej rodziny, którzy w wyniku pożaru domu znaleźli się w tragicznej sytuacji. Wstęp wolny, zbierane będą dobrowolne datki na rzecz pogorzelców.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.