W Wadowickim Centrum Kultury wystąpi Bovska, jeden z najważniejszych debiutów muzycznych ubiegłego ro
Bovska wystąpi w WCK. Mamy dwie wejściówki do rozdania!

W Wadowickim Centrum Kultury wystąpi Bovska, jeden z najważniejszych debiutów muzycznych ubiegłego roku. Artystka od czasu premiery albumu Kaktus Bovska wraz z zespołem, który tworzą Jan Smoczyński i Paweł Dobrowolski, zagrała ponad 100 koncertów.

W piątek (17.11) o godzinie 19:00 w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury wystąpi Bovska, artystka określana jednym z najważniejszych debiutów muzycznych 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" został wyprzedany 2 dni po premierze. Utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 14 milionów razy. Ta liczba stale rośnie. Artystka otrzymała Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla "Kaktus".

Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim.  Artystka ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju: Open'er, Orange Warsaw Festival, Slot Art Festiwal, Kraków Live Festival czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Od czasu premiery albumu Kaktus Bovska wraz z zespołem, który tworzą Jan Smoczyński i Paweł Dobrowolski, zagrała ponad 100 koncertów. Nominowana do nagrody Fryderyki 2016 w kategorii Debiut Roku, oraz do nagrody MTV Europe Music Award w kategorii najlepszy polski wykonawca.

Bovska od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa (self-published), poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. Premiera drugiego albumu Pysk odbyła się 31 marca tego roku.

Bilety na wadowicki koncert można nabyć w cenie 30 złotych w przedsprzedaży (40 zł w dniu koncertu) w WCK.

Portal WadowiceOnline.pl ma dla Was do wygrania dwa bilety na wadowicki koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "Jak ma na imię Bovska i w którym roku się urodziła". Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem oraz telefonem kontaktowym proszę wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych". Jako temat wiadomości proszę wpisać "Bovska koncert". Spośród nadesłanych do czwartku (16.11) do godziny 12:00 odpowiedzi wylosujemy dwie osoby, które wygrają wejściówki.

Znamy już zwycięzców naszego konkursu. To Magdalena Kuwik oraz Łukasz Korzeniowski. Informacja o tym, jak odebrać wejściówki zostanie przesłana drogą mailową i SMS. Gratulujemy!

 

 

AKTUALIZACJA (ŚRODA, 15 LISTOPADA 2017 14:50)

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 zajc 2017-10-27 15:25
co ona nakleiła na siebie wygląda jak strach
Cytować
+1 #2 kopia 2017-11-15 15:12
młoda Chylińska
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.