Beniamin Sobaniec kilka tygodni temu rozstał się z współpracującymi dotychczas z nim muzykami i rozp
Beniamin solowo. Zobaczcie i posłuchajcie nowego singla

Beniamin Sobaniec kilka tygodni temu rozstał się z współpracującymi dotychczas z nim muzykami i rozpoczął solową karierę. Właśnie zaprezentował klip "Zróbmy To", trzeci zapowiadający nadchodzący album. Zobaczcie i posłuchajcie!

Kilka tygodni temu zespół Beniamin (wcześniej Roots Rockets) zakończył działalność w dotychczasowym składzie. Pod szyldem Beniamin występuje i koncertuje teraz solowo frontman i wokalista  Beniamin Sobaniec.

Zakończenie współpracy z dotychczasowymi muzykami wynika z różnicy interesów i nieporozumień wewnątrz zespołu — mówi nam Beniamin Sobaniec.

Muzycy działali razem od 2010 roku, mając na koncie dwie płyty. W ubiegłym rokuwygrali Festiwal Supportów Hej Fest, który odbywał się na zakopiańskiej Gubałówce. W nagrodę grupa otrzymała 50 tysięcy złotych na promocję. Natomiast w marcu tego roku zespół wypuścił, bardzo dobrze przyjęty, pierwszy singiel promujący ich płytę "Przy Tobie słońce traci blask". Z kolei drugi singiel „Dopóki starczy sił” ukazał się z gościnnym udziałem Gutka.

Beniamin Sobaniec to wyjątkowa charyzma i charakter. Wokalista, autor wyłącznie polskich tekstów, na rynku muzycznym od 2010, porusza się w klimatach bluesa, rocka z elementami muzyki popularnej. Na koncie sporo osiągnięć, najnowszy z nim jest kolejny singiel zapowiadający nadchodzący album, który zaprezentowany został w piątek (27.10) w samo południe.

"Zróbmy to", to 3 minuty opowieści o dotychczasowej drodze muzycznej artysty, o dokonaniach, pokonywaniu barier i spełnianiu marzeń. Kolejny krok w nowy rozdział twórczości artysty. Ujęcia do teledysku zrealizowane podczas trasy koncertowej Beniamina na Festiwalu Kolorów.

Zobaczcie i posłuchajcie:

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.