W Wadowicach miłośnicy teatru nie będą się nudzić przez najbliższe kilka dni. Na deskach WCK zobac
Fani teatru powinni być szczęśliwi. W WCK trzy spektakle w pięć dni!

W Wadowicach miłośnicy teatru nie będą się nudzić przez najbliższe kilka dni. Na deskach WCK zobaczą spektakl muzyczny, amatorski spektakl młodzieżowy oraz taneczną sztukę irańska!

Od piątku (13.10) w Wadowickim Centrum Kultury rozpocznie się teatralna gratka dla wszystkich entuzjastów tej dziedziny sztuki. Pierwszy seans skierowany jest wyłącznie do studentów Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wydarzenie teatralne z elementami recitalu tworzy 13 mniej i bardziej znanych utworów muzycznych z tekstami m.in. Włodzimierza Wysockiego, Edwarda Stachury, Jana Tomaszewskiego, Ludwika Jerzego Kerna oraz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
 
Dwa dni później w niedzielę (15.10) o godzinie 18:00 Teatr Młodzieżowy Sokół przedstawi wspólną opowieść o młodym człowieku, który - jak obecnie wielu jego rówieśników - postanawia rozpocząć karierę blogera. Spektakl “#allONE” do tej pory prezentowany był dwukrotnie: premierowo oraz pozakonkursowo w ramach 44. Wadowickich Spotkań Teatralnych „Zgraja”.

Trzecim spektaklem będzie irańska produkcja - pierwsza tego typy w Wadowicach, która opiera się głównie na tanecznych sekwencjach, a fabułę ujawnia narrator w języku polskim. Dramat romantyczny  "Shirin" przeniesie we wtorek (17.10) widzów w świat i życie Irańczyków.

Bilety na spektakl “#allONE” - 10 złotych, natomiast wstęp na spektakl wtorkowy „Shirin” jest bezpłatny!

Jak zapowiadają w WCK, to jeszcze nie koniec teatralnych wrażeń  tej jesieni…

(MM)
(zdjęcie: Tamara Wiecheć/WCK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.