Wadowickie Koło Związku Dużych Rodzin 3+ i Szkoła Podstawowa nr 1 zapraszają na Festyn Pożegnanie L
Wadowickie Koło ZDR3+ zaprasza na pożegnanie lata

Wadowickie Koło Związku Dużych Rodzin 3+ i Szkoła Podstawowa nr 1 zapraszają na Festyn Pożegnanie Lata. Przygotowano sporo atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych.

W sobotę (16.09) Wadowickie Koło Związku Dużych Rodzin 3+ i Szkoła Podstawowa nr 1 zapraszają mieszkańców  na Festyn Pożegnanie Lata. W programie przygotowano zbiórkę krwi organizowaną przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Wadowicach, występy Szkoły Tańca "Impuls", Wincentyjskiej Młodzieży Maryjnej" z Choczni prowadzonej przez siostrę Marię. Zaprezentuje się też Grupa Wokalno Instrumentalna Hes, Klub Szktui Walki Chikara

Podczas festynu dla najmłodszych przygotowano malowanie twarzy, gry i zabawy, dmuchańce   oraz inne niespodziani Niewątpliwą atrakcją są darmowe badania lekarskie przeprowadzone przez lekarzy z ZZOZ Wadowice.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.