"Dopóki starczy sił" to drugi singiel promujący debiutancką płytę andrychowskiego zespołu Beniamin
Beniamin z nowym teledyskiem. Gościnnie wystapił Gutek

"Dopóki starczy sił" to drugi singiel promujący debiutancką płytę andrychowskiego zespołu Beniamin z gościnnym udziałem Gutka – wokalisty polskiej grupy Indios Bravos. Zobaczcie teledysk.

Po dobrze przyjętym teledysku "Przy Tobie Słońce Traci Blask"  andrychowski zespół Beniamin idzie za ciosem i wydał kolejny singiel promujący debiutancką płytę, na którym gościnnie wystąpił "Gutek" (Piotrek Gutkowski, Indios Bravos), który wznawia działalność artystyczną na rynku muzycznym.

Beniamina polubiłem od pierwszego odsłuchu w studio DJ'a Fell-x'a. Roots Rockets zahaczało o stylistykę bliską mojej wrażliwości, a kiedy zostałem przez chłopaków zaproszony do współpracy nie wahałem się ani chwili — mówi Gutek o współpracy z Beniaminem.


Płyta ujrzy światło dzienne jesienią bieżącego roku. Gutek to jeden z kilku gości, którzy zaznaczą swoją obecność na pierwszym albumie Beniamina. Stylistyka utworu "Dopóki starczy sił", bo tak nazywa się nowy numer, jest utrzymana w grounge’owym klimacie, który sięga do korzeni bandu (Beniamin, dawny Roots Rockets). Słowa napisał Beniamin Sobaniec a muzykę stworzył cały zespół.

Zobaczcie i posłuchajcie:
(MG)
(zdjęcie, wideo: Beniamin)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.