Parada motocykli, w miejscach postojów prezentacja maszyn, a przede wszystkim dobra zabawa i radość dz
Tu też przyjadą Motomikołaje

Parada motocykli, w miejscach postojów prezentacja maszyn, a przede wszystkim dobra zabawa i radość dzieciaków obdarowanych słodyczami i skromnymi upominkami. Do Mucharza też przyjadą Motomikołaje.

Jak się okazuje, w niedzielę (8.12) motocykliści przebrani za Mikołaje pojawią się nie tylko w Wadowicach, Andrychowie i Rzykach: Klub Motocyklowy Riders Of Flames zaprasza do udziału w podobnej akcji w Mucharzu i Świnnej Porębie. Będzie to kontynuacja akcji, która w zeszłym roku została przeprowadzona po raz pierwszy i jest podziękowaniem motocyklistów dla władz, za siedzibę klubu na terenie gminy.

Akcją Motomikołaje możemy dać radość i uśmiech nie tylko dla najmłodszych ale i dorosłych - informują nas motocykliści z Klubu Riders Of Flames.

Motomikołaje wystartują o godzinie 10:00 spod swojego Domu Klubowego w Świnnej Porębie i przejadą przez Koziniec do kościoła Parafialnego w Świnnej Porębie, gdzie po spotkaniu z dziećmi udadzą się do Mucharza.

Partnerem akcji jest Mini Zoo Kucyk z Inwałdu który wspiera w organizacji akcji i udostępnia do przejazdu swoją bajkową lokomotywę.

(PK)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.