Już po raz drugi aktorzy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, zespół "Dzień Dobry" oraz "Vocal Sound"
Kolędowali z Janem Pawłem II

Już po raz drugi aktorzy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, zespół "Dzień Dobry" oraz "Vocal Sound" wystąpili w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach w Beskidzkim Kolędowaniu z Janem Pawłem II.

Tak się u nas kolęduje! Gmina Wadowice, Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II oraz Parafia Ofiarowania NMP już po raz drugi zorganizowali w wadowickiej Bazylice Ofiarowania NMP Beskidzkie Kolędowanie z Janem Pawłem II. Bazylika powoli staje się miejscem, w którym często dochodzi do wyjątkowych spotkań muzycznych: w ramach cyklu Koncertów Organowych wystąpił już u nas Witold Zalewski, na co dzień organista w Królewskiej Katedrze na Wawelu oraz Roman Perucki - I Organista Archikatedry Oliwskiej.

Zobacz: Witold Zalewski rozpoczął serię koncertów organowych

W niedzielne (15.01) popołudnie wspólnie z aktorami Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, zespołów "Dzień Dobry" i "Vocal Sound" oraz zaproszonymi goścmi kolędy i pastorałki śpiewała cała publiczność, która prawie w całości wypełniła wadowicką Bazylikę i gromkimi brawami nagradzała artystów. Było czego posłuchać!

(MG)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Maria Z. 2012-01-16 10:33
A gdzie byli przedstawiciele magistratu, któzy podobno współorganizowa li to kolędowanie? Ja jakoś nie wypatrzyłam wśród publiczności...
Cytować
+4 #2 Azja 2012-01-16 10:35
Pięknie śpiewali! Warto było iść.
Cytować
+6 #3 Kazek Z. 2012-01-16 10:45
Nie widziałeś pani Stanisławy Wodyńskiej i innych.

Musisz iść do okulisty.
Cytować
+5 #4 K. 2012-01-16 11:01
Ładne zdjęcia.
Cytować
+2 #5 Karolina 2012-01-16 17:41
Cudownie grali, aż żal było jak skończyli. Tak się kolęduje!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.