To będzie nie lada gratka dla fanów motoryzacji. Po raz pierwszy w historii Kalwarii Zebrzydowskiej z o
Po raz pierwszy w Kalwarii zlot zabytkowych pojazdów

To będzie nie lada gratka dla fanów motoryzacji. Po raz pierwszy w historii Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji Jubileuszu 400-lecia lokacji miasta odbędzie się I Zlot Pojazdów Zabytkowych.

Pasjonaci starych pojazdów spotkają się w niedzielę 25 czerwca na Placu Targowym w Kalwarii Zebrzydowskiej, otwarcie imprezy nastąpi o godzinie  9:00. Na zlocie pojawią  się samochody rodem z PR-Lu ale też zachodnie wozy jak  mercedes,  czy też mustang,  sporo motocykli  junak, popularne komary i motocykl używany przez niemiecką Afrika Korps. Będą też inne prawdziwe perełki, publiczność wybierze najładniejszy pojazd i motocykl  zlotu. Wręczenie nagród zaplanowano na godzinie 13:00. Zainteresowanie zlotem jest spore: od kilku tygodni napływają zgłoszenia z całej okolicy, zapisy trwają do niedzieli (18.06).

Imprezie będzie towarzyszyć sporo wydarzeń. Zaplanowano koncerty zespołów muzycznych  Paranoica, BB Froggers i Scratchpack. Organizatorzy zaplanowali też strzelnicę ASG. Ten dzień zapowiada się bardzo atrakcyjnie w Kalwarii Zebrzydowskiej,  niejako po sąsiedzku już po zakończeniu zlotu na stadionie Kalwarianki  o godzinie 18:00 wystąpi Margaret, natomiast o 20:00 Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Organizatorem Zlotu jest Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej wraz z grupą pasjonatów pod przewodnictwem Piotra "Łysego Łosia" Żaka. Imprezę honorowym patronatem objął burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty.

Portal WadowiceOnline.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.