Strzelanie według różnych scenariuszy a przede wszystkim wypoczynek na świeżym powietrzu uprawiając
Tak miłośnicy ASG bawili się lasach Jaszczurowej

Strzelanie według różnych scenariuszy a przede wszystkim wypoczynek na świeżym powietrzu uprawiając swoją pasję. Tak bawią się w Jaszczurowej miłośnicy imprez Air Soft Gun.

W Jaszczurowej zakończył się ogólnopolski zlot graczy ASG (Air Soft Gun: strzelanie się replikami prawdziwej broni kulkami plastikowymi). Uczestnicy, którzy zjechali się ze wszystkich stron Polski, to w większości maniacy militariów oraz osoby  spełniające swoje marzenia, bycia chociaż "przez chwilę" żołnierzem.

Nie można zapominać, że ASG to przede wszystkim aktywność fizyczna na świeżym powietrzu i dobra zabawa dla osób, chcących się "odstresować — mówi nam Marcin Urbaś, organizator wydarzenia.

Średnia wieku graczy biorących udział w zlocie to około 30 - 40 lat. Zabawa trochę kosztuje: Podstawowy zestaw do gry (sprzęt potocznie  zwany "szpejem" - karabin, pistolet, ubiór, kamizelka taktyczna ) to  wydatek rzędu około 2000-2500 zł ale są osoby, które w swoją pasję  inwestują wartość średniej klasy auta. Ważne dla nich jest jak najlepsze odwzorowanie munduru frakcji (np. NATO, ROSJA), którą odgrywają.

Obiekt oraz teren w którym organizujemy zloty, w czasie gdy te się nie odbywają, jest ogólnodostępny. Można przyjść i zobaczyć nasze bazy i fortyfikacje rozsiane na terenie 25 hektarów. W głównej bazie znajduje się punkt widokowy, z którego roztacza się uwodzicielski widok na Babią Górę i okolicę — dodaje Marcin Urbaś.

Zobaczcie relację wideo z imprezy, piękne zdjęcia m.in. Zbiornika Świnna Poręba z góry:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.