Wakacje już za pasem, z tej okazji Młyn Jacka Hotel&Spa**** w Jaroszowicach zaprasza na Wakacyjną
Wakacyjna noc saunowa w Młynie Jacka

Wakacje już za pasem, z tej okazji Młyn Jacka Hotel&Spa**** w Jaroszowicach zaprasza na Wakacyjną Noc Saunową z Wicemistrzami Świata. To już trzecia impreza saunowa organizowana we współpracy z członkami Polskiego Towarzystwa Saunowego.

Przypomnijmy, Młyn Jacka Hotel&Spa w styczniu tego roku rozpoczął serię imprez saunowych, których celem jest propagowanie zdrowego i prawidłowego saunowania. Jak dotąd odbyły się już dwie takie imprezy, w których każdorazowo udział wzięło około 40 saunowiczów.

Idąc za ciosem już w piątek (17.06) w Młynie zagoszczą jedne z największych gwiazdy Polskiej i światowej sceny saunowej: Dawid Wąsowicz - wicemistrz świata Sauna WM 2013 oraz Łukasz Stajno - II wicemistrz świata Aufguss WM 2015. Obaj panowie są certyfikowanymi szkoleniowcami saunamistrzów oraz uznanymi w kraju i za granicą mistrzami ręcznika, których seanse to prawdziwy majstersztyk w branży. Dawid Wąsowicz jest inicjatorem wielu cyklicznych ogólnopolskich i regionalnych imprez saunowych jak np. Śląskie Spotkania Saunowe czy Silesian Towel Fight.

Podczas wakacyjnej nocy saunowej zobaczymy ich w popisowych seansach prezentowanych na niejednych mistrzostwach, wśród nich "Kevin sam w saunie" i "Blade"  - łowca wampirów Łukasza Stajno oraz "Syn Odyna" i "Drugie prawo" Dawida Wąsowicza.

Ponadto, goście pojadą m.in. na wakacyjną saunową "wycieczkę" organizowaną przez Darię Muzyczkę, saunamistrzynię z Nowego Sącza, której seans "czekolada" goście Młynu mogli oglądać wiosennej nocy saunowej w kwietniu. Na ten wieczór przewidziane są także seanse z peelingiem w saunie parowej i seanse niespodzianki.

Oprócz znakomitych seansów mistrzowskich, Młyn przygotował tez dodatkowe atrakcje w postaci pokazów masażu oraz już standardowego na nocach saunowych wyśmienitego poczęstunku ze Spichlerza Smaków. W trakcie trwania imprezy goście będa mogli korzystać bez limitu z atrakcji strefy basenowej, jacuzzi oraz zewnętrznej ruskiej balii podgrzewanej drewnem z wodą o temperaturze około 40 stopni Celsjusza.

Podczas imprezy obowiązuje także specjalna oferta dla pań. Każda z nich, która kupi bilet będzie mogła skorzystać w gratisie z pielęgnacyjnego zabiegu na dłonie.

Jako patron medialny imprezy portal WadowiceOnline.pl serdecznie zaprasza każdego kto ceni sobie relaks na najwyższym poziomie. Zarówno zaprawieni saunowicze jak i nowicjusze znajdą coś dla siebie. Obecność największych polskich autorytetów w dziedzinie saunowania będzie świetną okazją do zgłębienia wiedzy na temat zdrowego i poprawnego korzystania z sauny.

Bilety w cenie 89 złotych są dostępne na stronie www.hotelmj.pl/noc_saunowa

 

 

(KŚ)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+8 #1 Mieszkaniec Gminy 2016-06-15 13:02
Zapowiada się świetna impreza. Wadowiczanie to nie lada okazja móc zobaczyć te seanse na miejscu. Polecam wszystkim.
+2 #2 lok 2016-06-15 13:14
jak zwykle drogo
+8 #3 Mieszkaniec Gminy 2016-06-15 13:24
Cytuję lok:
jak zwykle drogo

Ale seanse warte tej ceny. Zaplecze też dobre, ale małe.
+9 #4 Saunowicz 2016-06-15 18:15
Może nareszcie ktoś nauczy lokalnych użytkowników sauny jak z niej prawidłowo korzystać bez niszczenia wyposażenia i z pożytkiem dla zdrowia
+1 #5 Mieszkaniec Gminy 2017-10-24 11:28
I na tym koniec... minęło półtorej roku i w Młynie nadal smażalnia gaci. A Główny Inspektor Sanitarny mówi jasno: "Użytkownik powinien korzystać z sauny bez ubrania, w tym bez kostiumu kąpielowego
i bielizny. Podczas kąpieli w saunie wszelka odzież utrudnia parowanie potu z powierzchni
ciała, powodując podrażnienie skóry, a w przypadku tkanin z włókien syntetycznych panująca
w saunie wysoka temperatura może spowodować ich stopienie się i poparzenie skóry.
Przed wejściem do sauny należy zdjąć wszelką biżuterię. Podczas korzystania z sauny zaleca
się używanie dwóch ręczników, które użytkownik może przynieść ze sobą lub które
są wydawane na miejscu." https://gis.gov.pl/images/bw/wytyczne_sauny_2016_fin_copy.pdf

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.