6 grudnia to wyjątkowy dzień, który kochają szczególnie dzieci, bowiem w tym dniu otrzymują oczekiw
Do Tomic też zawitał Mikołaj

6 grudnia to wyjątkowy dzień, który kochają szczególnie dzieci, bowiem w tym dniu otrzymują oczekiwane prezenty od Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego śniegu w piątkowy wieczór (5.12) do Ośrodka Kultury Gminy Tomice,  jak co roku punktualnie zawitał Mikołaj.

Czas oczekiwania na miłego gościa wypełniony został wieloma atrakcjami oraz kosztowaniem „mikołajkowego tortu”.  Dzieci przywitały Mikołaja radośnie tańcem, wierszami i piosenkami. Licznie zgromadzona widownia chętnie oglądała spektakl teatralny   „W pracowni Świętego Mikołaja” w wykonaniu aktorów ze studia Prym ART. Dzieci dowiedziały się, że stary kredens jest miejscem, gdzie  znajduje się  wyjątkowa pracownia, w której porcelanowa lalka o imieniu Pozytywka oraz renifer Rudolfina pomagają Mikołajowi produkować zabawki.

Było to niezapomniane spotkanie z baśniową opowieścią, pełne dynamicznych piosenek, zabawnych perypetii i dialogów bohaterów, zachwycające kolorowe kostiumy oraz wartko tocząca się akcja. Na twarzach dzieci widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie.

Po spektaklu Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami po czym obiecał, iż odwiedzi Ośrodek Kultury Gminy  Tomice w przyszłym roku – o ile wszyscy będą grzeczni.

Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia z Mikołajem.

(AH)
(zdjęcia: OKG Tomice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.