Jak mówią: do trzech razy sztuka. Ale zima niestety nie odpuszcza i trzy razy przekładana impreza Moto
Motomikołaje 2010 odwołane

Jak mówią: do trzech razy sztuka. Ale zima niestety nie odpuszcza i trzy razy przekładana impreza Motomikołaje 2010 z przyczyn pogodowych nie odbędzie się.

Miało być tak pięknie: jak już pisaliśmu, Klub Motocyklowy "Grey Wolves" w Wadowicach oraz Stowarzyszenie Klub Motocyklowy Strażaków "Riders Of Flames" w Wadowicach chcieli zorganizować zlot z motomikołajami na motocyklach: przejazd z Wadowic przez Andrychów do Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe "Czarny Groń" w Rzykach Praciakach, z postojami oraz niespodziankami dla dzieciaków.

Pierwotnie impreza planowana była na 5 grudnia - ale niestety aura nie rozpieszczała i organizatorzy poinformowali nas o przeniesieniu imprezy na 12 grudnia. Zima jednak ciągle nie odpuszczała i ponownie organizatorzy musieli przenieść Motomikołaje, tym razem na 19 grudnia. Ale jak właśnie dowiedzieliśmy się, impreza nie odbędzie się. W tych warunkach to po prostu zbyt niebezpieczne.

Coż, może uda się za rok...

(Marcin Guzik)Strona Klubu Motocyklowego "Grey Wolves": www.greywolves.pl
Strona Stowarzyszenia Klubu Motocyklowego Strażaków "Riders Of Flames": www.ridersofflames.pl
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 S-as 2010-12-18 14:45
No to...do zobaczenia za rok, Motomikołaje :)
Cytować
0 #2 andrzej 2011-02-06 20:35
temat z grudnia , a mamy luty, pajęczyna zaczyna siadać
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.