Zła wiadomość dla osób wybierających się na Motomikołaje 2010: jak dowiedzieliśmy się od jednego
Drukuj
Motomikołaje 2010 znowu przeniesione

Zła wiadomość dla osób wybierających się na Motomikołaje 2010: jak dowiedzieliśmy się od jednego z organizatorów, po raz kolejny, w związku z niesprzyjająca pogodą, impreza zostaje przeniesiona na kolejny weekend. Do trzech razy sztuka...

Klub Motocyklowy "Grey Wolves" w Wadowicach oraz Stowarzyszenie Klub Motocyklowy Strażaków "Riders Of Flames" w Wadowicach mają w tym roku pecha: już po raz drugi są zmuszeni, ze względu na opady śniegu i ogólnie nie sprzyjającą jeździe na motocyklach pogodzie, przenieść spotkanie ze zmotoryzowanymi mikołajami. Pierwszy termin zlotu, 5 grudnia nie wypalił, w najbliższą niedzielę (12.12) aura również nie pozwala na bezpieczną jazdę, stąd organizatorzy przenoszą imprezę na następną niedzielę (19.12).

Jak informuję nas jeden z organizatorów: "Przed chwilą rozmawiałem z Czarnym Groniem, który współorganizuje MotoMikołaje. Prognozy pogodowe na najbliższe dni są bardzo złe i coraz gorsze. W sobotę i niedzielę przewidywane są bardzo intensywne opady śniegu. W tej sytuacji nawet nasz "plan B" okazał się zbyt ryzykowny ze względów bezpieczeństwa. Przy nie-motocyklowej nawierzchni dróg chcieliśmy zrobić przejazd na platformie TIRa + atrakcje. Ale nawet kowboj, który miał prowadzić tego TIRa odradzał przejazd z ludźmi na pace przy takich warunkach jakich się spodziewamy. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Odwołujemy więc imprezę 12-go grudnia".

Jak mówią, do trzech razy sztuka. O dalszych ustaleniach organizatorów odnośnie imprezy Motomikołaje 2010 poinformujemy w najbliższym czasie.

 

(Marcin Guzik)Strona Klubu Motocyklowego "Grey Wolves": www.greywolves.pl
Strona Stowarzyszenia Klubu Motocyklowego Strażaków "Riders Of Flames": www.ridersofflames.pl
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Hobby:

Coroczna kwesta na ratowanie zabytków andrychowskiego cmentarza także w sieci

XLIII Harcerski Rajd „Powsinóg Beskidzkich”

Kolejny etap budowy ścieżki rowerowej. Tym razem na Legionów

Epidemia nie przeszkodziła w czytelnictwie

Wypad w Tatry tylko z maseczką