W stryszowskim dworze zapowiada się "warsztatowy" weekend. Uczestnicy będą mogli poćwiczyć malarstwo
Warsztatowy weekend w stryszowskim dworze

W stryszowskim dworze zapowiada się "warsztatowy" weekend. Uczestnicy będą mogli poćwiczyć malarstwo.

W sobotę 1 czerwca  o godzinie 14:00 warsztaty malarskie autoportret nieoczywisty. W czasie spotkania uczestnicy postarają się przelać na papier  wizję siebie w nieoczywisty sposób, szukając bardziej niż podobieństwa fizycznego, tego "co im w duszy gra". Taki temat otwiera nas na nową perspektywę, pozwala w życzliwy sposób przyjrzeć się sobie i zatrzymać, aby usłyszeć swoje myśli i pragnienia.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Gibas-Grądman z Las i Niebo. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., koszt  50 złotych od osoby.

Z kolei w niedzielę 2 czerwca o godzinie 11:00 odbędą się warsztaty Ukojenie w pejzażu, swobodne i intuicyjne szkice malarskie farbą akrylową na podobraziu płytowym A3, inspirowane pejzażami Łękawicy i Stryszowa w oparciu o malarstwo Haliny Dąbrowskiej.  Uczestnicy będą  malować na sztalugach w pięknym otoczeniu stryszowskiego dworu. Nie są wymagane umiejętności malarskie. Warsztaty kierowane są do dzieci i dorosłych, próg to wiek +7 lat..

Warsztaty poprowadzi Weanda Anieli (ukończyła Grafikę warsztatową/UKEN Kraków/Edukacja Artystyczna, wieloletnie doświadczenie artystyczne i pedagogiczne) i Szymon Baran (absolwent Grafiki i Multimediów WSE w Krakowie oraz Intermediów ASP w Krakowie, autor rysunków, grafik oraz filmów animowanych.)  Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., czas trwania 2 godziny, koszt 70 złotych od osoby.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.