W Stacji Kultury przy wadowickim dworcu kolejowym pod skrzydłami Wadowickiego Centrum Kultury, rusza Wad
Rusza Klub Gier Planszowych!

W Stacji Kultury przy wadowickim dworcu kolejowym pod skrzydłami Wadowickiego Centrum Kultury, rusza Wadowicki Klub Gier Planszowych.

Dobra wiadomość dla miłośników planszówek: Wadowickie Centrum Kultury zaprasza do Wadowickiego Klubu Gier Planszowych. Spotkanie inauguracyjne i pierwsze rozgrywki odbędą się już w najbliższą sobotę (25.05)  od godziny 15:00 w Stacji Kultury (Wadowice ul. Piłsudskiego 10, budynek wyremontowanego dworca kolejowego).

Klub Gier Planszowych to miejsce, gdzie fani gier będą się regularnie spotykać, aby poznawać nowe tytuły. Granie w planszówki rozwija logiczne myślenie, a przede wszystkim daje możliwość poznania innych pasjonatów – zachęca WCK.

Wszyscy zainteresowani tematem proszeni są o dołączenie do facebookowej grupy Gramy w planszówki - Wadowice i zgłosić chęć uczestnictwa.

Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do osób dorosłych.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.