To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowi
Strażacki Family Spot Wadowickiego Koła ZDR3+

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowickie Koło ZDR3+ z partnerami zaprasza na kolejny  Family Spot, tym razem mocno strażacki.

W sobotę (25.05) w godzinach od 14:00 do 17:00 w OSP Chocznia odbędzie się kolejny Family Spot, tym razem będą to zawody sportowo-pożarnicze  "Alarm! Zbiórka w OSP Chocznia. Szukamy najdzielniejszego Strażaka".

Na spotkaniu omówimy podstawowe zadania współczesnego Strażaka. Zapoznamy się z zasadami pomocy przedmedycznej - trening na fantomie z trenażerem AED. Będzie możliwość zapoznać się z podstawowym wyposażeniem Strażaka - możliwość przymierzenia stroju i sprzętu. Najważniejszym punktem będą zawody sportowo - pożarnicze dla Rodzin. Będzie dużo dobrej zabawy, która zintegruje całe rodziny – informują organizatorzy.

Warsztaty poprowadzi Robert Ruła (czynny strażak OSP, opiekun Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej) a pomagać mu będą członkowie MDP i DDP.

Organizatorzy zapraszają  rodziny duże i małe, babcie i dziadków z wnukami  oraz tych, którzy chcą się spotkać w gronie rodzinnym.

To fajny pomysł na integrację i miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Wydarzenie  organizuje Wadowickie Koło ZDR3+. Udział w nim jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacja pod numerem telefonu 733 722 476.

Portal WadowiceOnline.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.