Chcesz zmierzyć się w słownych potyczkach? Dołącz do Wadowickiego Klubu Scrabble!
Wadowicki Klub Scrabble zaprasza na spotkanie inauguracyjne

Chcesz zmierzyć się w słownych potyczkach? Dołącz do Wadowickiego Klubu Scrabble!

Spotkanie inauguracyjne i pierwsze rozgrywki odbędą się już w piątek (22.03) od godziny 17:00 w Stacji Kultury (Wadowice ul. Piłsudskiego 10).

Klub Scrabble to miejsce, gdzie miłośnicy tej pasjonującej gry będą się regularnie spotykać, aby dzielić się swoją pasją do słów. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga entuzjastów różnych grup wiekowych i poziomów umiejętności językowych. W klubie będzie można spotkać zarówno doświadczonych graczy, którzy doskonale opanowali tajniki gry, jak i nowicjuszy, którzy chcą podjąć wyzwanie i doskonalić swoje umiejętności. To wydarzenie stanowi idealną okazję do rozwijania umiejętności językowych, wymiany myśli i czerpania radości z gry w to fascynujące słowne wyzwanie. Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne! Klub jest przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych.

WCK zbiera także zapisy do Dziecięcego Klubu Scrabblowego, zainteresowani mogą się zgłaszać do sekretariatu Wadowickiego Centrum Kultury.

Wadowickie Centrum Kultury zapewnia zestawy scrabblowe.

Wstęp wolny!    

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.