To już ostatnia okazja, aby poszusować na łyżwach. Lodowisko na wadowickim rynku, hit tej zimy w mie
Ostatnie dni na łyżwowanie. Lodowisko na wadowickim rynku kończy sezon

To już ostatnia okazja, aby poszusować na łyżwach. Lodowisko na wadowickim rynku, hit tej zimy w mieście,  kończy udany sezon.

To już ostatnie dni lodowiska na wadowickim rynku. Jak poinformował nas właściciel,  Witold Kolasa, tafla będzie czynna do niedzieli (3.03) włącznie.

Nie da się ukryć, że zorganizowana wspólnie z gminą Wadowice i firmą sportive.pl tafla była hitem tej zimy i przyciągnęła sporo miłośników szusowania na łyżwach po lodzie, bo w ostatnich latach takiej atrakcji brakowało w mieście. Kto chciał wcześniej pojeździć, musiał jechać na lodowiska do Kalwarii Zebrzydowskiej czy Czarnego Gronia, albo do gminy Spytkowice.

 

Lodowisko na placu Jana Pawła II w Wadowicach działa od 6 grudnia. Czynne jest siedem dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00. Wejście do strefy lodowiska (bez limitu czasowego, do czasu opuszczenia strefy) kosztuje  15 złotych za bilet normalny i 10 złotych za ulgowy uczniów i studentów do 26 roku życia, emerytów, rencistów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Wadowickiej Karty Seniora. Są też darmowe poniedziałki (do 15:00 za wyjątkiem świąt) dla wszystkich mieszkańców oraz darmowy WF dla wszystkich uczniów szkół średnich i podstawowych z gminy Wadowice. Wymiary tafli to 18 na 25 metrów na specjalnym podeście nieingerującym w podłoże. Obok jest też strefa gastronomiczna, wypożyczalnia łyżew, kasków, chodzików do nauki jazdy, suszarki oraz ostrzałki.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 K7 2024-03-04 12:53
Nareszcie , niech się wynoszą , a na przyszły rok poszukajcie sobie miejsca gdzie indziej - rynek to nie centrum sportowe !!!!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.