Po dwóch miesiącach lodowisko w Ryczowie (gmina Spytkowice) zakończyło sezon. Odwiedziło je przez te
Lodowisko w Ryczowie zakończyło sezon

Po dwóch miesiącach lodowisko w Ryczowie (gmina Spytkowice) zakończyło sezon. Odwiedziło je przez ten czas blisko 8 tysięcy miłośników białego szaleństwa.

W niedzielę (25.02) odbyło się uroczyste zakończenie sezonu na lodowisku na stadionie LSKR Orzeł Ryczów. Działało od 10 grudnia. Przez ten czas odwiedziło je blisko 8 tysięcy miłośników białego szaleństwa.

Z tej okazji odbyło się sporo konkursów i zabaw na lodzie, nad którymi czuwał Teatr Jednej Miny. Przygotowany program artystyczny zapewnił niezapomnianą atmosferę. Nie mogło zabraknąć także słodkich przekąsek, które były idealnym dopełnieniem panującego w tym miejscu nastroju.

Uroczystość zamknięcia sezonu zgromadziła wielu gości, m.in.: posła  Mariusza Krystiana, pełniącego funkcję wójta gminy Marka Gajowego, radnego Rady Powiatu Wadowickiego Michała Chrząszcza oraz przewodniczącego Rady Gminy Spytkowice Jerzego Piórowskiego.

Jak poinformował Urząd Gminy Spytkowice, lodowisko w przyszłym roku stanie tym razem w Bachowicach.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.