Z okazji końca ferii  na wadowickim lodowisku uruchomionym przez właściciela Galicjanki wspólnie z g
Na zakończenie ferii sporo atrakcji na wadowickim lodowisku

Z okazji końca ferii  na wadowickim lodowisku uruchomionym przez właściciela Galicjanki wspólnie z gminą Wadowice przygotowano sporo atrakcji.

Ferie ferie i po feriach. Na zakończenie zimowej przerwy gmina Wadowice wspólnie z Galicjanką przygotowała w sobotę (24.04) niespodziankę: wszystkie dzieci, uczniowie i studenci wchodzą na taflę za darmo. O godzinie 17:00 odbędzie się też podsumowanie pierwszego sezonu na lodowisku przy darmowej gorącej czekoladzie. Ale to nie koniec atrakcji jakie przygotowano tego dnia...

Przypomnijmy, że lodowisko na placu Jana Pawła II w Wadowicach działa od 6 grudnia. Czynne jest siedem dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00. Wejście do strefy lodowiska (bez limitu czasowego, do czasu opuszczenia strefy) kosztuje  15 złotych za bilet normalny i 10 złotych za ulgowy uczniów i studentów do 26 roku życia, emerytów, rencistów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Wadowickiej Karty Seniora. Są też darmowe poniedziałki (do 15:00 za wyjątkiem świąt) dla wszystkich mieszkańców oraz darmowy WF dla wszystkich uczniów szkół średnich i podstawowych z gminy Wadowice. Wymiary tafli to 18 na 25 metrów na specjalnym podeście nieingerującym w podłoże. Obok jest też strefa gastronomiczna, wypożyczalnia łyżew, kasków, chodzików do nauki jazdy, suszarki oraz ostrzałki.

Jak dowiadujemy się od Witolda Kolasy, lodowisko planowo ma być czynne do końca lutego, ale jeśli aura pozwoli, może uda się wygospodarować jeszcze jeden dodatkowy tydzień.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.