Na zakończenie ferii WCK  przygotowało gratkę dla miłośników mody i osób dbających o środowisko
SWAParty w Stacji Kultury już w najbliższy piątek

Na zakończenie ferii WCK  przygotowało gratkę dla miłośników mody i osób dbających o środowisko,  Wadowicki SWAParty to już trzecia odsłona wydarzenia dla wielbicieli rzeczy z drugiej ręki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja!

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza w piątek (23.02) w godzinach do 16:00 do 18:00  do Stacji Kultura na wadowickim dworcu kolejowym, na wadowicki swapping, czyli wielką wymianę ubrań, książek i gier planszowych. Na organizowaną przez WCK wymianę można przynieść rzeczy których już się nie potrzebuje i wybrać rzeczy, które przypadną nam do gustu.

Podczas wymiany w Strefie Relaksu będzie działał kącik dla dzieci, gdzie wolontariusze przygotują dla najmłodszych wiele atrakcji, dzięki temu rodzice będą mogli przy kawie i herbacie skupić się na wymianie.
 
SWAParty to wyjątkowe wydarzenie, gdzie można wymieniać się ubraniami, akcesoriami i innymi przedmiotami z innymi pasjonatami mody i stylu. To nie tylko okazja do zdobycia nowych, fantastycznych rzeczy, ale także doskonała sposobność do nawiązania nowych znajomości i wspólnego spędzenia czasu.

Rejestracja na wymianę odbywa się poprzez formularz Google aktywny do czwartku (22.02) TUTAJ

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.