Do końca lutego będzie działać lodowisko na wadowickim rynku uruchomione przez właściciela Galicjan
Lodowisko na wadowickim rynku będzie czynne do końca lutego

Do końca lutego będzie działać lodowisko na wadowickim rynku uruchomione przez właściciela Galicjanki wspólnie z gminą Wadowice. To dobra forma rozrywki dla dzieci i młodzieży na właśnie rozpoczynające się ferie zimowe.

Jak poinformował nas Witold Kolasa, właściciel Galicjanek i firmy, która uruchomiła  wspólnie z gminą Wadowice lodowisko na Plac Jana Pawła II, lodowa tafla będzie czynna do końca lutego.

To dobra forma rozrywki dla dzieci i młodzieży na właśnie rozpoczynające się ferie zimowe.

Przypomnijmy, że lodowisko na placu Jana Pawła II w Wadowicach działa od 6 grudnia. Czynne jest siedem dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00. Wejście do strefy lodowiska (bez limitu czasowego, do czasu opuszczenia strefy) kosztuje  15 złotych za bilet normalny i 10 złotych za ulgowy uczniów i studentów do 26 roku życia, emerytów, rencistów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Wadowickiej Karty Seniora. Są też darmowe poniedziałki (do 15:00 za wyjątkiem świąt) dla wszystkich mieszkańców oraz darmowy WF dla wszystkich uczniów szkół średnich i podstawowych z gminy Wadowice. Wymiary tafli to 18 na 25 metrów na specjalnym podeście nieingerującym w podłoże. Obok jest też strefa gastronomiczna, wypożyczalnia łyżew, kasków, chodzików do nauki jazdy, suszarki oraz ostrzałki.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.