Do Kalwarii, Wadowic i Andrychowa znowu przyjedzie pociąg retro. Tym razem dzięki Biurze Turystyki Kole
Spore zainteresowanie przejazdami pociągiem retro

Do Kalwarii, Wadowic i Andrychowa znowu przyjedzie pociąg retro. Tym razem dzięki Biurze Turystyki Kolejowej TurKol.pl. Zaplanowano dwie trasy, na jedną z nich już wykupiono bilety!

Jak już niedawno informowaliśmy, Biuro Turystyki Kolejowej TurKol.pl z Poznania zaplanowało 23, 24 i 25 lutego pociągi specjalne,  które w ramach oferty Zima 2024 pojawią się przede wszystkim na szlakach kolejowych województwa śląskiego ale też i małopolski.

W sobotę 24 lutego taki skład pojawi się również w Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowicach i Andrychowie. Jak zapowiada organizator, pociąg zestawiony  z lokomotywy elektrycznej EP05-23 CZESIO czyli serii gwarantującej grzanie wagonów  i historycznych, pasażerskich wagonów przedziałowych 1 oraz 2 klasy i zabytkowego wagonu barowego WARS (który prowadzić będzie sprzedaż zimnych i gorących napojów, a także przekąsek oraz pamiątek) pojawi si w dwóch rozkładach - krótszej i tańszej "Kremówka" i dłużej i droższej "Beskidy".

Bilet  co prawda nie są tanie - 49 i 139 złotych od osoby (są też tańsze bilety rodzinne) ale mimo to na droższej i dłuższej  "Beskidy" zostały wykupione, kończy się też powoli pula na pociąg "Kremówka".

Szczegółu i rezerwacja biletów poniżej:

 

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Mateusz 2024-02-20 19:07
Przecież to samo, do tego sporo taniej oferuje u nas PolRegio ze swoimi antycznymi EN57. Nie widzę sensu przepłacać
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.