Gratka dla miłośników mody i osób dbających o środowisko - Wadowicki SWAParty, czyli wymiana wszela
Wymiana ciuchów na dworcu. Stacja Kultura zaprasza na Swap Party

Gratka dla miłośników mody i osób dbających o środowisko - Wadowicki SWAParty, czyli wymiana wszelaka. Przed nami trzecia odsłona wydarzenia dla wielbicieli rzeczy z drugiej ręki. Tym razem odbędzie się na niedawno otwartej Stacji Kultura na wadowickim dworcu.

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza w piątek 23 lutego w godzinach do 16:00 do 18:00  do Stacji Kultura na wadowickim dworcu kolejowym, na wadowicki swapping, czyli wielką wymianę ubrań, książek i gier planszowych. Na organizowaną przez WCK wymianę można przynieść rzeczy których już się nie potrzebuje i wybrać rzeczy, które przypadną nam do gustu.

Podczas wymiany w Strefie Relaksu będzie działał kącik dla dzieci, gdzie wolontariusze przygotują dla najmłodszych wiele atrakcji, dzięki temu rodzice będą mogli przy kawie i herbacie skupić się na wymianie.  

SWAParty to wyjątkowe wydarzenie, gdzie można wymieniać się ubraniami, akcesoriami i innymi przedmiotami z innymi pasjonatami mody i stylu. To nie tylko okazja do zdobycia nowych, fantastycznych rzeczy, ale także doskonała sposobność do nawiązania nowych znajomości i wspólnego spędzenia czasu.

Rejestracja na wymianę odbywać się będzie poprzez formularz Google, który aktywny będzie od 8 do 22 lutego na stronie Wadowickiego Centrum Kultury.

Wstęp wolny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+11 #1 Oczy otwarte 2024-02-06 16:07
Się pytam,chcecie sie bawic sami, to się bawcie, Nikt wam nie broni ale dlaczego wykasowujecie wiadomości jak ktoś pisze ze jest wykluczony cyfrowo?!!! Czy to tego kogoś boli??? Dziwne to,... Niech tak nie przeżywa, ludzie bez internetu też jakoś przeżyją.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.