Szukasz pomysłu na przedwalentynkowy wieczór? Chcesz oderwać się od codzienności i spędzić czas w
Kolejne twórcze spotkanie przy herbacie w Starym Kinie

Szukasz pomysłu na przedwalentynkowy wieczór? Chcesz oderwać się od codzienności i spędzić czas w kreatywny sposób? CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej ma dla ciebie  doskonałą propozycję! Kolejne Twórcze Spotkanie przy Herbacie, które odbędzie się w klimatycznym Starym Kinie.

Warsztaty odbędą się we wtorek 13 lutego od godziny 18:00. Temat przewodni tego wieczoru to kropkowane mandale. Jeśli kochasz sztukę w każdej jej formie, nie możesz tego przegapić! Mandale to nie tylko piękne wzory, ale również forma medytacji i relaksu. Dlatego razem stworzysz swoje unikalne dzieło sztuki, które będzie jednocześnie odzwierciedleniem twojej wyobraźni i spokoju.

Warsztaty poprowadzi Anita Pajor, członkini grupy artystycznej o wymownej nazwie "Twórczy Ferment". Anita specjalizuje się w technice kropkowania.

Koszt warsztatów to 35 złotych. Zapisy w Starym Kinie.

Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Aby to zrobić, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 33 873 37 71. Nie zapomnij zabrać ze sobą pozytywnej energii i uśmiechu! – informują nas organizatorzy.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.