Na wadowickim rynku oficjalnie otwarto lodowisko. Z tej okazji  zaplanowano odwiedziny Mikołaja, animac
Na wadowickim rynku ruszyło lodowisko!

Na wadowickim rynku oficjalnie otwarto lodowisko. Z tej okazji  zaplanowano odwiedziny Mikołaja, animacje dla dzieci i darmową gorąca czekoladę.

Tak jak zapowiadano, w środę (6.12) po południu oficjalnie otwarto nową atrakcję w Wadowicach: lodowisko na placu Jana Pawła II. Z tej okazji taflę odwiedził Mikołaj, przygotowano animacje dla dzieci czy darmową czekoladę. Obiektem zarządza firma sportive.pl Witolda Kolasy, właściciela Galicjanki.

 

Lodowisko otwarte będzie od poniedziałku do niedzieli i w święta w godzinach od 8:00 do 22:00. Wejście do strefy lodowiska (bez limitu czasowego, do czasu opuszczenia strefy) kosztuje  15 złotych za bilet normalny i 10 złotych za ulgowy uczniów i studentów do 26 roku życia, emerytów, rencistów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Wadowickiej Karty Seniora. Będą też darmowe poniedziałki (do 15:00 za wyjątkiem świąt) dla wszystkich mieszkańców oraz darmowy WF dla wszystkich uczniów szkół średnich i podstawowych z gminy Wadowice.

 

Wymiary tafli to 18 na 25 metrów na specjalnym podeście nieingerującym w podłoże. Obok jest też strefa gastronomiczna, wypożyczalnia łyżew, kasków, chodzików do nauki jazdy, suszarki oraz ostrzałki.

Dodatkowymi atrakcjami będą cykliczne spotkania i darmowe lekcje jazdy na łyżwach, dla tych co jeszcze nie mieli ich nigdy na nogach. W okresie świątecznym zorganizujemy animacje tematyczne. Będzie też karnawał z przebraniami i muzyką dla najmłodszych, imprezy i treningi sportowe z wadowickimi klubami. Planujemy również zorganizować amatorską ligę hokeja na lodzie – informuje Witold Kolasa.

Oby tylko aura dopisała, bo uruchomienie i działanie lodowiska uzależnione jest od niskich temperatur. Z tym podczas naszych ostatnich zim bywa niestety różnie... 

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+13 #1 adam 2023-12-06 17:43
Od kiedy burmistrz może reklamować firmę prywatną ?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.