To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowi
Kolejny Family Spot Wadowickiego Koła ZDR3+. Tym razem warsztaty stolarskie dla ojców z dziećmi

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowickie Koło ZDR3+ z partnerami zaprasza na kolejny  Family Spot, tym razem warsztaty stolarskie dla ojców z dziećmi.

W sobotę (25.11) w godzinach od 10:00 do 13:00 w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się kolejny Family Spot, tym razem pod hasłem "Tata, deska, piła i praca gotowa! Razem z Tatą zrobię lampion". Warsztaty stolarskie dla ojców z dziećmi.

Podczas zajęć ojcowie z dziećmi zrobią lampiony. Na początku spotkania zapoznają się z zasadami BHP. Posłuchają o tym jakiego drewna najlepiej używać do majsterkowania i jak powinno być ono przygotowane. Zapoznają się też z potrzebnymi materiałami i elektronarzędziami. Krok po kroku dowiedzą się jak wykonać lampion.
 
To fajny pomysł na integrację i miłe spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Udział w warsztatach jest bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń pod numerem telefonu 733 722 476.

Warsztaty organizuje Wadowickie Koło ZDR3+.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.