To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowi
Kolejny Family Spot Wadowickiego Koła ZDR3+. Tym razem warsztaty "Jesień w kieszeń!"

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowickie Koło ZDR3+ z partnerami zaprasza na kolejny  Family Spot, tym razem będą to warsztaty edukacyjno-przyrodnicze dla rodzin " Jesień w kieszeń!".

W sobotę (18.11) w godzinach od 10:00 do 13:00 w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się kolejny Family Spot, tym razem będą to warsztaty edukacyjno-przyrodnicze dla rodzin "Jesień w kieszeń!". Prowadzący: Zuzanna Wyka.

Jesień zachwyca całą paletą swoich barw. A gdyby tak... spróbować "zachować" te kolory na dłużej? Tego podejmą się uczestnicy na kolejnych warsztatach przyrodniczych ze Stowarzyszeniem Ficedula. Będą malować bawełniane torby w dość nietypowy sposób - za pomocą... przyrody! Będą tworzyć kolorowe kompozycje i brudzić łapki. Podczas warsztatów dowiedzą się, co dzieje się w przyrodzie jesienią. Dlaczego liście się przebarwiają i opadają z drzew. Poznamy strategie przetrwania zarówno zwierząt, jak i roślin, podczas chłodnych zimowych dni.

Uwaga! Organizatorzy zalecają ubrać się na warsztaty w ubrania, których nie będzie szkoda pobrudzić! Dla ochrony ubrań można zabrać też fartuszek.

udział w warsztatach jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń pod numerem telefonu 733 722 476.

Warsztaty organizuje Wadowickie Koło ZDR3+. Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina
 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.