Idąc za ciosem z poprzedniego sezonu, gmina Spytkowice tej zimy uruchomi także swoje mobilne lodowisko.
W tym sezonie w gminie Spytkowice też będzie lodowisko

Idąc za ciosem z poprzedniego sezonu, gmina Spytkowice tej zimy uruchomi także swoje mobilne lodowisko. Tym razem w Ryczowie.

Idzie zima a miłośników łyżew w naszym regionie nie brakuje. Miłośnicy tej formy wypoczynku za dużego wyboru nie mają. W powiece wadowickim od kilku lat w sezonie zimowym działa jedynie "Biały Orlik" w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz lodowisko w Ośrodku "Czarny Groń" w Rzykach koło Andrychowa. W ubiegłym sezonie uruchomiono taką atrakcję także w Spytkowicach i cieszyła się ona sporą popularnością: skorzystało z niej ponad 10 tysięcy osób.

Dobrą wiadomością jest to, że gmina Spytkowice idzie za ciosem i również tej zimy zaplanowała lodowisko na swoich terenach. Niedawno wójt Mariusz Krystian podpisali umowę z firmą ICERORKER na urządzenie takiego lodowiska Tym razem gospodarzem obiektu będzie sołectwo Ryczów (Centrum Sportu i Rekreacji w Ryczowie)  a za jego zarządzanie odpowiedzialni będą działacze LKS "Orzeł" w Ryczowie.

Ruszy najprawdopodobniej z początkiem grudnia, wszystko zależy od aury.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 Tuareg 2023-10-21 20:20
Pod warunkiem, że będzie zima.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.