Trwa zbiórka dla Bartusia Bałysa. Maluch urodził się bez lewego ucha, operacja rekonstrukcji to spore
W Spytkowicach taneczny maraton. Będą tańczyć dla Bartusia

Trwa zbiórka dla Bartusia Bałysa. Maluch urodził się bez lewego ucha, operacja rekonstrukcji to spore pieniądze. Ruszyła zbiórka a także wydarzenia mające na celu pomoc . Zapaleńcy ze Spytkowic na ten przykład organizują maraton taneczny dla par. Zobaczcie szczegóły!

Bartuś Bałys ze Spytkowic urodził się bez lewego ucha, dlatego cierpi na głęboki niedosłuch. Szansą na portów do zdrowia jest operacja rekonstrukcji ucha i otwarcie przewodu słuchowego, Koszt takiej operacji to 150 tysięcy dolarów. Stąd uruchomiono zbiórkę na popularnym portalu pomagam.pl. Potrzeba 400 tysięcy złotych, na razie udało się uzbierać ponad 124 tysiące złotych. Jeśli ktoś chciałby pomóc wpłacając dowolną kwotę, może zrobić to TUTAJ.

Zapaleńcy ze Spytaktiv i Stowarzyszenia Głosy Miłosierdzia z Doliny Karpia organizują 10 listopada od godziny 19:00 w Domu Weselnym Chlebiccy (ulica Krakowska 22 w Spytkowicach) charytatywny maraton taneczny "Wytańcz uszko dla Bartusia!". Maraton ma na celu propagowanie aktywnego trybu życia, podnoszenie sprawności fizycznej, a także integrację społeczności lokalnej poprzez wspólne spędzanie wolnego czasu. Część opłaty startowej wnoszonej przez uczestników zostanie przekazana właśnie na zbiórkę na operację dla Bartusia.

Uczestnictwo w maratonie jest płatne i wynosi 50 złotych od pary. W maratonie mają prawo udziału wszyscy chętni, lubiący ruch, taniec i muzykę, chcący aktywnie spędzić wolny czas, bez względu na płeć. Osoby uczestniczące w maratonie tanecznym w dniu rozpoczęcia muszą mieć ukończone 18 lat. Warunkiem uczestnictwa przez zawodników jest podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w rywalizacji.

Nad prawidłowym przebiegiem czuwać będzie komisja sędziowska powołana przez organizatora. Uczestniczy zobowiązani są do tańca tylko w parach, technika tańca jest dowolna. Wygrywa tańcząca para, która ostatnia zostanie na parkiecie.

Organizator przewiduje przerwy:  po pierwszej godzinie tańca 5 minut, po drugiej godzinie tańca 5 minut, po trzeciej godzinie tańca 5 minut, po czwartej godzinie tańca 10 minut. Przerwy będą powtarzane cyklicznie bez możliwości łączenia przerw. Przerwy służą do uzupełniania płynów, skorzystania z toalety, zgłoszenia rezygnacji itp.

Za pierwsze trzy miejsca w turnieju zostaną przyznane atrakcyjne nagrody. Przewidziano także dodatkowe nagrody dla najstarszej pary i oryginalny strój.

Opłatę startową należy wnieść do 7 listopada:

- przelewem na nr konta – Bank Spółdzielczy w Spytkowicach 82 8112 0008 0035 8707 2000 0010 (w tytule należy wpisać Maraton Tańca oraz imię i nazwisko uczestnika)
- gotówką w dniu w dniu wydarzenia od godziny 17:00  w Domu Weselnym Chlebiccy Spytkowice ul. Krakowska 22  w  godzinach  17:00-18:00  (tylko w przypadku osób zapisujących się na miejscu).

Więcej informacji pod numerami telefonów: Małgorzata - 608 162 649, Joanna – 508 173 770, Andrzej  - 606 169 717

Portal WadowiceOnline.pl jest partonem medialnym wydarzenia.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-4 #1 Loka 2023-10-21 08:56
Cytuję Sata:
A gdzie obietnice pis jak był strajk kobiet że każde chore dziecko będzie mieć zapewnioną opiekę od państwa???????? Obywatele powinni dopisać do konstytucji że każdy polityk i urzędnik państwowy odpowiada więzieniem za kłamstwa.

To Tusk powinien dostać dożywocie
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.