To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowi
Kolejny Family Spot Wadowickiego Koła ZDR3+. Tym razem międzypokoleniowe spotkanie integracyjne

To fajny i pożyteczny sposób na integracje i miłe spędzenie czasu a także element edukacyjny. Wadowickie Koło ZDR3+ z partnerami zaprasza na kolejny  Family Spot, tym razem pod hasłem "Czas dla rodziny" na międzypokoleniowym spotkaniu integracyjnym.

W sobotę (23.00) w godzinach od 13:00 do 17:00 w Parku Miejskim w Wadowicach odbędzie się kolejny Family Spot, tym razem pod hasłem "Czas dla rodziny" na międzypokoleniowym spotkaniu integracyjnym.

Organizatorzy zapraszają na stoisko na którym obecny będzie animator rodzinny Barbara Wawak. Chętnie odpowie na wszystkie pytania związane z pilotażowym projektem  Family Spot realizowanym m.in. w Wadowicach, oraz zapozna z działalnością Związku Dużych Rodzin 3 Plus, a także o Wadowickim Kole ZDR 3 plus.
 
Wstęp wolny!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.