Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na  XXII Rodzinny Rajd Rowerowy. Tegoroczna 30 kilometrow
TKKF Leskowiec zaprasza na XXII Rodzinny Rajd Rowerowy

Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na  XXII Rodzinny Rajd Rowerowy. Tegoroczna 30 kilometrowa trasa będzie wiodła z Wadowic przez Chocznię do Jaroszowic. Wydarzenie od lat cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek.

W sobotę (20.05)  Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza wszystkich mieszkańców na XXII Rodzinny Rajd Rowerowy na trasie o długości około 30 kilometrów Wadowice – Chocznia - Jaroszowice.

Start o godzinie 9:00 – jak zawsze - przed budynkiem Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach osiedle Kopernika 10, półmetek Chocznia - godzina 11:00 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, a meta – godzina 14:00 – w Jaroszowicach (Zespół Szkół im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach). Tegoroczna meta rajdu połączona będzie z piknikiem z okazji Święta Rodziny organizowanym przez szkołę pod hasłem: "Radość, Ruch, Rodzina".


Jak informuje TKKF Leskowiec, jeszcze w poniedziałek (15.05) w godzinach od 17:30 do 18:30 w biurze zawodów można jeszcze zapisać się i opłacić udział w rajdzie. Wszelkich informacji dotyczących odnośnie imprezy udziela Ognisko TKKF „Leskowiec” w Wadowicach, osiedle Kopernika 10, telefon 692 290 685, mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub są dostępne na stronie www.tkkf-wadowice.pl

Miło nam poinformować, że jak co roku, portal WadowiceOnline.pl objął patronem medialnym imprezę.

Tak wyglądał XXI. Rodzinny Rajd Rowerowy w ubiegłym roku:

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 drut 2023-05-15 20:55
Ważne poruszanie się po drogach wewnetrznych bez zgody wlasciciela jest zabronione !!!!!
0 #2 m&m 2023-05-16 09:31
strona tkkf-wadowice.p l nie dziala

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.