W Starym Kinie w Kalwarii Zebrzydowskiej, w ramach działalności Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego W
Spotkanie z podróżnikiem. Będzie o Mongolii

W Starym Kinie w Kalwarii Zebrzydowskiej, w ramach działalności Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w CKSiT, odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Grzegorzem Petraszakiem, który opowie o swoich przygodach w Mongolii.

We wtorek (28.03)  o godzinie 17:00 w Starym Kinie (ulica Mickiewicza 4) w Kalwarii Zebrzydowskiej widzowie będą mieli okazję spotkać się z niezwykłym podróżnikiem Grzegorzem Petryszakiem, który opowie o swoich przygodach w Mongolii! To kraj kontrastów, gdzie tradycja i nowoczesność łączą się w wyjątkowy sposób.

Grzegorz Petryszak podzieli się  swoimi wrażeniami z podróży, opowie o kulturze, zwyczajach i ludziach, których spotkał w drodze. Będziemy mieli okazję poznać tajniki fotografii podróżniczej i odkryć, jakie wrażenie zrobiła na nim malownicza sceneria pustyni Gobi i piękno stepów.

Grzegorz Petryszak jest z wykształcenia ekonomistą, z zamiłowania podróżnikiem. Ulubione tereny to Bałkany i Bliski Wschód. Jest także autore kilku przewodników, między innymi po górach Riła w Bułgarii.

Spotkanie odbędzie się w ramach działalności Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Centrum Kultury Sportu i Turystyki.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.