W Stowarzyszeniu "Dać Szansę" otworzono kiermasz dla wszystkich, którzy chcieliby oddać niezniszczone
Mamy mamom. Dać Szansę zaprasza na kiermasz!

W Stowarzyszeniu "Dać Szansę" otworzono kiermasz dla wszystkich, którzy chcieliby oddać niezniszczone rzeczy dziecięce ( w tym ubranka, książeczki, zabawki edukacyjne) oraz dla tych, którzy chcieliby kupić coś w bardzo korzystnej cenie.

Kolejne porządki w szafie, sterty za małych już ubrań, nierzadko nigdy nie założonych?. Czy gromadzisz w domu niezniszczone ubrania z których wyrosło Twoje dziecko? Czy już myślisz gdzie upchnąć kolejny karton do którego najprawdopodobniej już nigdy nie zajrzysz?

Już nie musisz tego robić! Koniec wynoszenia pudeł na strych, czy pakowania ich do piwnicy. W Stowarzyszeniu "Dać Szansę" otworzono kiermasz. Od poniedziałku do piątku w siedzibie  na ulicy Kochanowskiego 42 w Wadowicach można oddać rzeczy, których już nie potrzebujesz lub zakupić w bardzo korzystnej cenie to czego właśnie potrzebuje twoje dziecko.

Akcja jest jak najbardziej na czasie, ponieważ przy rosnących cenach coraz częściej szukamy oszczędności, a co ważne, celem kiermaszu jest pomoc podopiecznym stowarzyszenia i zebranie środków na budowę nowego budynku do Warsztatów Terapii Zajęciowej.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Milusińska 2023-02-03 22:33
Do kiedy potrwa akcja?
Tylko tydzień?
Pozdrawiam
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.