Morsy z regionu Wadowic i okolic wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i tegoroczny wadowick
Wadowicki finał WOŚP zacznie się od  morsowania!

Morsy z regionu Wadowic i okolic wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i tegoroczny wadowicki finał rozpocznie się od wielkiego morsowania w Jeziorze Mucharskim.

Tegoroczny wadowicki 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się nieco inaczej niż w poprzednich latach, bo... w Jeziorze Mucharskim. W niedzielę (29.01) od godziny 9:00 morsy z regionu Wadowic i okolic zapraszają do wspólnego morsowania z WOŚP. Niedawno, bo w grudniu, zorganizowali podobną akcję, podczas której zbierano pieniądze dla chorego na SMA Oliwiera.

Zobacz: Grubo ponad setka morsów weszła do jeziora dla Oliwierka

Impreza rozpocznie się od godziny 9:30 rozgrzewką z sercem, którą poprowadzi Marta Czechowicz oraz Justyna Jędrzejczak. O godzinie 10:00 zaplanowano wspólne wejście do wody przy dźwiękach orkiestry OSP Chocznia, orkiestra zagra na dachu statku w przystani WINDMILL, który dodatkowo zabierze chętnych na romantyczny rejs po jeziorze.  Muzycy będą grali jak na Titanicu "do końca", czyli do ostatniego morsa w wodzie.

Nie zabraknie też wspólnego wypuszczenia światełko do nieba z wody racami świetlnymi. Po wyjściu z wody uczestnicy będą mogli skorzystać z mobilnej sauny,  rejsu statkiem, wielkiego ogniska z kiełbaskami czy  gorącej kawy, herbaty oraz pysznego ciasta.

Oczywiście przy atrakcjach nie zabraknie wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze do puszek WOŚP.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 Yanek 2023-01-27 13:54
- Nie mam czasu bo morsuje,
- Ale to ty dzwonisz
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.