Książki, meble, lampy, zabawki, akcesoria, stare rzemiosło czy inne rzeczy nadające specyficzny klima
To będzie ostatni w tym roku targ staroci

Książki, meble, lampy, zabawki, akcesoria, stare rzemiosło czy inne rzeczy nadające specyficzny klimat w mieszkaniu: to wszystko będzie można kupić ale też i sprzedać, podczas kolejnego, ostatniego już w tym roku, jarmarku staroci, organizowanego przez  Towarzystwo Miłośników Andrychowa.

Towarzystwo Miłośników Andrychowa zaprasza na ostatni w tym roku jarmark staroci. Odbędzie się on w sobotę (22.10)  w godzinach od 7:00 do 13:00 w przejściu pomiędzy Placem Mickiewicza a ulica Rynek (koło rzeźby Morawianek).

To dobra okazja aby kupić książki, meble, lampy, zabawki, akcesoria, stare rzemiosło czy inne rzeczy nadające specyficzny klimat w mieszkaniu. Wystawcom organizatorzy zapewniają bezpłatne miejsce na dziedzińcu, wystarczy posiadać swój stolik do wystawienia przedmiotów.

Wszelkich informacje odnośnie jarmarku staroci można uzyskać pod numerem telefonu 604 210 949.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.