Szykuje się darmowe wejście na basen rekreacyjny oraz brodzik na andrychowskiej pływalni odkrytej przy
W sobotę basen odkryty w Andrychowie bezpłatny, ale będą ograniczenia

Szykuje się darmowe wejście na basen rekreacyjny oraz brodzik na andrychowskiej pływalni odkrytej przy ulicy Wietrznego. Duża niecka będzie jednak nieczynna...

Sezon na na andrychowskim basenie otwartym przy ulicy Wietrznego rozpoczął się kilka dni temu. W sobotę (18.06) odbędą się tutaj VI Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa Śladami Wojciecha Wojdaka. W zawodach wystartować ma  350 zawodników z ponad 40 klubów z 8 województw, nie zabraknie też reprezentacji z Czech czy Ukrainy.

Z tego powodu duża niecka basenu  będzie wyłączona z korzystania. Zarządca zorganizował za to bezpłatny wstęp na basen rekreacyjny oraz brodzik. Kto wybiera się zatem na ten obiekt, powinien to mieć na uwadze, oraz to, że może być tutaj spory tłum.

Basen odkryty czynny będzie w godzinach od 9:00 do 20.00.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.