Na wadowickim rynku już po raz jedenasty odbyła się motocyklowa akcja Motoserce. Uzbierano 15 litrów
Kolejna motocyklowa akcja udana. Uzbierano 15 litrów krwi

Na wadowickim rynku już po raz jedenasty odbyła się motocyklowa akcja Motoserce. Uzbierano 15 litrów krwi, nie zabrakło parady motocykli, ciekawych rozmów o maszynach, wojskowej grochówki i kiełbasy, czy dobrego grania ze sceny.

W sobotę (7.05) na wadowickim rynku, dzięki motocyklistom  zrzeszonym w Klubie Motocyklowym Grey Wolves F.G. oraz Klubie Motocyklowym Strażaków Riders Of Flames odbyła się już po raz jedenasty akcja Motoserce 2022. Ta szlachetna inicjatywa w Polsce odbywa się już po raz czternasty i głównym jej celem jest oddanie krwi dla szpitali, w których od lat brakuje, zwłaszcza na wiosnę i lato, tego cennego płynu.

W godzinach od 10:00 do 14:00 można było ją oddać w komfortowych warunkach w specjalnym autobusie krwiodawstwa, gdzie zdecydowały się na to 33 osoby, co dało 15 litrów  krwi, która trafi teraz do centrum krwiodawstwa i będzie rozdysponowywana w miarę potrzeb dla szpitali.

Motocykliści przygotowali też kilka atrakcji. W specjalnych stoiskach można było kupić motocyklowe gadżety, zjeść pyszną grochówkę i kiełbasę, "cyknąć" fotkę, podziwiać ciekawe maszyny (w sumie było ich kilkadziesiąt) porozmawiać z ich miłośnikami czy wymienić się motocyklowymi doświadczeniami. Nie zabrakło też motocyklowej parady ulicami Wadowic, z której największą frajdę mieli najmłodsi, którzy mogli też zwiedzić strażacki wóz z JRG Wadowice.

Ze sceny zgromadzonym przygrywał składający się z wadowickich muzyków zespół Swing Cover Band.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 mieszkaniec 2022-05-08 19:03
Dobra impreza zwłaszcza bez ciula z łączan ;)
Cytować
-3 #2 ..... 2022-05-08 19:40
Ktoś wie co się dziś popołudniu działo na Kopernika w bloku 9? 2 Karetki i policja stała.
Cytować
-1 #3 Polecam 2022-05-08 20:26
Inflacja - podatek na złodziei z PiS. Roman Giertych komentarz, 6.05.2022
Cytować
+6 #4 Skryta prawda 2022-05-09 07:36
Jedni oddają krew pomóc w ratowaniu życia
Drudzy doprowadzają do samobójstw których jest więcej niż urodzeń.
Jeżeli ktoś podejmuje skuteczną próbę samobójczą, to nie jest to osoba, która chciała zwrócić na siebie uwagę. Nie jest to osoba, której było smutno. To jest osoba, która nie widziała sensu w tym, żeby kolejnego dnia wstać rano. To się nie dzieje z dnia na dzień. To są miesiące, a często lata, postępującej beznadziei i wygasającej wiary w to, że życie ma sens - przekazała Bazydło.


https://wiadomosci.wp.pl/psychiatria-jest-niedotleniona-sina-jak-wyglada-leczenie-na-polskich-oddzialach-psychiatrycznych-6766234350766912a
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.